Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Game of Thrones: Winter is Coming

Game of Thrones: Winter is Coming'de savaşa hazırlan. Popüler diziden geliştirilen bu sıra dışı MMO oyununda Westeros'un devasa 3D dünyasını keşfet! 

Bir an önce toplayabildiğin kadar müttefik topla çünkü rakiplerine karşı ne zaman yoğun bir mücadeleye gireceğini öngöremezsin. Ayrıca Kışyarı kapılarından Kral Toprakları'na kadar herhangi bir yerde Ak Gezenler sürüsünün içinde kendini bulabilirsin! Dayanıklı bir kale inşa et, becerilerini yavaş yavaş geliştir ve tüm düşmanlarının yüreğine korku salabilecek bir ordu kur. Onlara asla merhamet gösterme.

2010'ların akıllarda yer eden ve bugün bile dünyanın dört bir yanından izleyici kitlesi olan HBO dizisi Game of Thrones'tan en sevdiğin karakterlerin yerine geçeceksin. Bu çok oyunculu simülasyon oyununda seni bekleyen gerçek zamanlı savaşlarda dizinin en az birkaç hayranıyla karşı karşıya geleceksin. Tahtı ele geçirmeye çalışırken güçlü ittifaklar kur veya diğer ittifaklara savaş aç!

Game of Thrones: Winter is Coming nasıl oynanır?

Bu aksiyon dolu strateji oyununda kendini Westeros'un ortasında bulduğunda ne kadar uzun süre hayatta kalacaksın? Askerlerin, kötülüğün güçlerine ve/veya dünyanın dört bir yanından oyuncuların kontrol ettiği güçlere meydan okurken onlara rehberlik etmeni bekliyor!

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile birliklerini savaşa yolla, stratejik seçimler yap ve daha birçok şeyi gerçekleştir.

Benzer Oyunlar

Liderlik becerilerini aşağıdaki diğer muhteşem çevrimiçi oyunlarda da sergileyip kuvvetlerine savaşta önderlik edebilirsin: 

  1. Elvenar
  2. Lords of The Arena
  3. Witch Killer
  4. Sniper Reloaded
  5. Assassin's Creed: FreeRunners

Game of Thrones: Winter is Coming'i kim geliştirdi?

Game of Thrones: Winter is Coming, Yoozoo Games ve BigPoint tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Game of Thrones: Winter is Coming game
Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!