Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Renk Galaksisi

Renk Galaksisi, 3D gibi görünen grafiklere sahip çok oyunculu bir oyundur. Arabanla etrafta dolaş ve arkanda renkli bir iz bırak. İzinle halkalar oluştur ve bu halkaları kapatarak alanını genişlet.

Renk Galaksisi Nasıl Oynanır?

Bu aksiyon oyununda güvenli alanının dışında sürmelisin. Aekranda arabanla sürüş yaptıkça, arkanda boyadan oluşan renkli bir iz bırakacaksın. Daire şeklinde sür ve kendi alanına girerek bu daireyi kapat. BU halka içinde kalan tümö alan senin bölgene eklenecek.

Oyundaki amaç olabildiğince çok alanı ele geçirmek. Oyuncular diğer oyunculardan alan çalıp kendilerininkine ekleyebilir. Ama eğer başka bir oyuncu sen halkayı kapatmadan önce bıraktığın ize dokunursa oyunu kaybedersin. Kendi izinin üstünden geçmek de oyunu kaybetmene sebep olur.

Havalı spor arabalar, çarpışan arabalar ve hatta kocaman bir tavuk gibi araçları da içeren diğer arabaları, topladığın puanlarla alabilirsin. Sağ üst köşede en çok alana sahip oyuncuları gösteren canlı liderlik tablosunu görebilirsin.

Oyun Kontrolleri

Masaüstü

  • Oynamak için fareyi kullan.
  • Ekrana sol tıklayıp sürükleyerek aracını hareket ettir.


Dokunmatik Ekran

  • Parmağını ekrana yerleştirip sürükleyerek aracının takip edeceği bir yol çiz.

Benzer Oyunlar

Bu online oyundan keyif aldıysan koleksiyonumuzdaki bu ücretsiz oyunlara da gözat:

  1. Paper.io 2
  2. Hide and Seek
  3. Amogus.io
  4. Army Force Strike

Renk Galaksisi Kim Tarafından Geliştirilmiştir?

Renk Galaksisi, Gismart tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Renk Galaksisi game