Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Into Space 2

Into Space 2'da ihtiyacın olan finansmanı sonunda buldun. Şimdi bu simülasyon oyununda göz kamaştıran yeni uzay merkezinde işe koyulmanın tam zamanı.

Ne yazık ki bir sonraki büyük projen için pek fazla paran olmayacak. Bu yönetim oyununda Mars'a kadar ulaşmak istiyorsan sana ekstra para kazandıracak bazı test uçuşları düzenlemen gerekecek.

Bu parayı kullanarak roketinin yakıt deposunu geliştir, kokpitte gövdeyi güçlendir ve daha birçok şeyi yap. Her uçuş sırasında kesinlikle çarpmaman gereken gözlem balonlarına, helikopterlere ve diğer şeylere dikkat et!

Into Space 2 nasıl oynanır?

Bu macera oyununda yeni uzay merkezinden sorumlu olacaksın. Birinci hedefin Mars'a roket göndermek ama bu hiç de kolay olmayacak. Seni hedefe götürecek parayı kazanmak için test uçuşları gerçekleştir.

Oyun Kontrolleri

  • A VEYA SOL OK TUŞU ile sola doğru uç.
  • D VEYA SAĞ OK TUŞU ile sağa doğru uç.
  • W VEYA YUKARI OK ile güçlendiricileri devreye al.
  • S VEYA AŞAĞI OK ile motorları kapat.

Benzer Oyunlar

Bundan sonra şu muhteşem çevrimiçi oyunlara göz at: Bu oyunların hepsi uzayda geçiyor! 

  1. Frontline
  2. Impostor
  3. Fireboy and Watergirl 5: Elements
  4. Fly THIS

Into Space 2'yu kim geliştirdi?

Into Space 2, IceStone tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!