Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Eşleştirme Macera

Match Adventure'da heyecan verici bir yolculukta sincap Gemmy'ye katıl. Bu maceralı bulmaca oyununda evim dediği vadiyi korumaya çalışıyor.

Burası çok harap olmuş ama Gemmy bunu kimin yaptığından emin değil. Suçluları ve çok gerekli olan bir sürü onarımı yapmak için ihtiyaç duyduğu tüm kaynakları ararken ona eşlik et. Ayrıca bu sevimli ve büyüleyici 3'lü eşleştirme oyununda erkek kardeşi Johnny kayıplara karışmış. Ona ne olduğunu da öğrenebilecek misin?

Match Adventure nasıl oynanır?

Match Adventure çok güzel bir bulmaca oyunudur. Kardeşini kurtarmaya ve küçük bir vadideki köyünü yeniden inşa etmeye çalışan bir sincaba katıl. Her seviyede sihirli değerli taşları eşleştir. Bu taşlar onarım yapmak ve yeni binalar inşa etmek için ihtiyaç duyacağı tüm malzemeleri toplamasına yardımcı olacak.

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAMA ile değerli taşları birbirine bağla, inşaat projelerine başla ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Büyüleyici birkaç çevrimiçi oyunu daha denemek ister misin? O halde bundan sonra şu olağanüstü oyunları dene.

  1. Mergest Kingdom
  2. Heroes of Match 3
  3. Dynamons World
  4. Garden Tales

Match Adventure'ı kim geliştirdi?

Match Adventure, Overmobile tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!