Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Dart Turnuvası

Dart Turnuvası, diğer oyunculara dart oyununda meydan okuyabileceğin ya da özel bir oda oluşturarak arkadaşlarınla birlikte oynayabileceğin bir online beceri oyunudur.

Dart Turnuvası Nasıl Oynanır?

Bu dart oyununda klasik turnuva kuralları geçerlidir. İki oyuncu sırasıyla dartları tahtaya fırlatır. Amaç başlangıç puanın 501’den, tahtada kazandığın skorları çıkartmak. Tam olarak sıfıra ulaşan ilk oyuncu oyunu kazanır. Ama önemli kısım, sıfıra ulaşmak için fırlattığın son dart tahtada çift’e isabet etmek zorunda. Öbür türlü, 124 ceza puanı senin skoruna eklenir.

Dart Turnuvası’nda Nasıl Puan Kazanılır?

Çiftler tahtada, hedefin etrafındaki çemberde bulunan ince kırmızı ve yeşil renkli dış puan alanlarıdır. Bu kısıma isabet edersen o bölümdeki puanı ikiye katlarsın. İç kısımda yer alan ince kırmızı ve yeşil renkli alanlar da üçler olarak geçer (o bölümdeki puanları 3’e katlar.).

Tahtanın ortasında etrafında yeşil bir halka bulunan kırmızı bir alan, hedef merkezi bulunur. Bu merkezin dış halkası 25 puan değerindedir ve hedefi tam ordatan vurmak sana 50 puan kazandırır.

Oyun Kontrolleri

  • Oynamak için FAREyi kullan
  • Sol fare tuşuna bir kere tıklayarak hareket eden dartı durdur.
  • Sol fare tuşuna tıklayıp basılı tutarken fareyi aşağı veya yanlara sürekleyerek dartın atış gücünü ve yönünü belirle
  • Fırlatmak için sol fare tuşuna basmayı bırak

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan koleksiyonumuzda yer alan aşağıdaki oyunları kaçırma! Tüm bu oyunlar dikkatlice nişan almayı ve dart ve/veya ok fırlatmayı içeriyor:

  1. 3B Dart
  2. Apple Shooter
  3. Stickman Archer 2
  4. Archery

Dart Turnuvası’nı Kim Geliştirdi?

Dart Turnuvası, Tweensoft tarafından geliştirildi.