Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Bob the Robber

Bob the Robber'da korkusuz bir hırsızla takım ol. Bu Bob the Robber oyununda, ilk birkaç soygun girişiminde karakterimizin gerçekten yardıma ihtiyacı olabilir.

Bob, çocukluğundan bu yana Robin Hood kadar ünlü bir hırsız olmanın hayalini kurdu. Tıpkı bu efsanevi kahraman gibi, Bob da zenginden çalıp yoksula vermek istiyor. Bu aksiyon oyununda yıllardır yaptığı hazırlığın meyvelerini toplarken ona katıl. Bu, popüler çevrimiçi gizlilik oyunları serisinin ilk bölümü. Bob, yolsuzluk yapan bir belediye başkanına eziyet etmeye ve elde ettiği bol miktarda haksız kazancı çalmaya kararlı!

Bob the Robber nasıl oynanır?

Cesaret gerektiren bir dizi yasadışı eylemde bulunan Bob'a yardım elini uzat. Bu eğlenceli ve hızlı tempolu platform oyununda Bob bir kuyumcu mağazasına, bir kumarhaneye ve başka yerlere gizlice girecek. Kameralara, hareket dedektörlerine ve diğer güvenlik cihazlarına dikkat et. Bob çok fazla alarm tetiklerse hapse girer!

Oyun Kontrolleri

  • OK TUŞLARI VEYA W, A, S, D TUŞLARI ile hareket et.
  • YUKARI OK TUŞU VEYA W ile merdivenleri çıkıp in, kilitleri aç ve daha fazlasını yap.

Benzer Oyunlar

Birkaç tane daha fantastik çevrimiçi oyun oynamak istiyorsan bundan sonra şu oyunları dene: 

  1. Bob the Robber 2
  2. Bob the Robber 3
  3. Fire vs. Water Fights
  4. Pixel Bubbleman.io

Bob the Robber'ı kim geliştirdi?

Bob the Robber, Agame tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!