Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Big Bad Ape

Big Bad Ape'te kaçma girişiminde bulunma zamanı! Bu çılgın aksiyon ve yok etme oyununda koca bir şehri yerle bir eden devasa bir gorille takım ol.

Goril hem büyük, hem kötü, hem de kafesinden kaçmaya hazır. Görünen köy kılavuz istemez. Bunca yıllık esaret, onu oldukça huysuzlaştırdı ve çok acıktırdı! Bu muhteşem aksiyon oyununda akıl almaz bir saldırıya kalkışan gorile sen de katıl. Araçları eziyor, inşaat vinçlerini paramparça ediyor ve güvenlik görevlilerini bir çırpıda yiyor. Heyecan dolu her seviyede büyük hedeflerine ulaşmasına yardım edebilir misin?

Big Bad Ape nasıl oynanır?

Bu büyük savaş oyununda onu tutsak eden tüm insanları bir çırpıda yutmak isteyen gorile sen de eşlik et. Her seviyede belirli miktarda tahribat yaratman veya belirli sayıda insanı yemen gerekiyor.

Oyun Kontrolleri

  • OKLAR ile hareket et.
  • BOŞLUK TUŞU ile saldır veya ye.

Benzer Oyunlar

Birkaç muhteşem çevrimiçi oyuna daha bakmak ister misin? O zaman işte sana birkaç öneri! 

  1. Rio Rex
  2. Monsters.io
  3. Subway Clash 3D
  4. Squid Challenge

Big Bad Ape'i kim geliştirdi?

Big Bad Ape, IceStone tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!