Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Baloncuk Savaşçıları

Baloncuk Savaşçıları'nda orduları tamamen durdurabilecek misin? Bu atari oyununda bu kurnaz yuvarlak savaşçılar seni alt etmeye kararlı!

Onları ortadan kaldırabilecek misin? Bu balon patlatma oyununda her seviyenin kilidini açmak için ihtiyacın olan anahtarları kazanmanın tek yolu bu. Onları tahtadan kaldırabilmek için topu kullanarak üçlü veya daha büyük gruplara ayır.

Baloncuk Savaşçıları nasıl oynanır?

Baloncuk Savaşçıları zorlu bir bulmaca oyunudur. Her seviyede bir grup yuvarlak savaşçının saldırısına uğrayacaksın. Diğer savaşçıları onlara fırlatmak için topu kullanarak karşı koy. Birbirinin aynı iki savaşçıya bağlandıklarında üçü de tahtadan kaldırılacak!

Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile nişan al.
  • SOL TIKLAMA ile bir savaşçı fırlat.

Benzer Oyunlar

İşte sana bundan sonra denemen için üç muhteşem çevrimiçi oyun daha!

  1. Chummy Chum Chums: Match
  2. Heroes of Match 3
  3. Zumba Mania

Baloncuk Savaşçıları'nı kim geliştirdi?

Baloncuk Savaşçıları, Lof Games tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!