Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Stealth Hunter

Stealth Hunter'da fare kadar sessiz ve yıldırım kadar hızlı olmalısın. Bu nefes kesici çevrimiçi oyuna gizlice girip çıkabilecek misin?

Bu heyecan verici çöp adam oyununda korkusuz bir hırsızla takım ol. Çalabileceği paralarla dolu yüksek güvenlikli bir gökdelene sızacak. Bina güvenlik kameralarının yanı sıra, hepsi duraksamadan makineli tüfeklerini kullanacak korumalarla da dolu! Neyse ki onun samuray kılıcıyla karşı koyabilirsin!

Stealth Hunter nasıl oynanır?

Bu yüksek tempolu aksiyon oyununda ne kadar para ele geçirebileceksin? Korumalardan ve güvenlik kameralarından kaçmaya çalışırken olabildiğince çok para topla. Her seviyenin sonunda asansöre ulaşabilecek misin?

Oyun Kontrolleri

  • SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK hırsızı kontrol et.
  • FARE HAREKETİ ile onu her seviyede yönlendir. Korumalara otomatik olarak saldırır.

Benzer Oyunlar

Birkaç muhteşem çevrimiçi oyun daha denemek ister misin? O hâlde işte sana birkaç öneri: 

  1. Impostor: Hide 'N Seek 2
  2. Super Escape Masters
  3. Money Movers 3
  4. Angry Gran Run: Miami

Stealth Hunter'ı kim geliştirdi?

Stealth Hunter, BPTop tarafından geliştirilmiştir.

Yorum göndermek için giriş yapman gerekiyor!