Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Mücevher Toplama

Mücevher Toplama olabildiğince çok mücevher toplayıp satman gereken ve aynı anda bunları takılara çevireceğin 3D beceri oyunudur. İlerledikçe yeni eller, mücevherler ve takı tasarımları keşfet!

Mücevher Toplama Nasıl Oynanır?

Havada süzülen elini bu 3D oyunun engel parkurunda ilerlet. İşe kayaları toplamakla başla ve onları parçalayıcılara ilerleterek üstlerindeki taşı ve toprağı temizle ve içlerindeki değerli taşları ortaya çıkart.

Şimdi bu taşları kapılardan geçirerek onları çeşitli şekillerde kesmelisin. Daha sonra taşları sudan geçirerek cilala ve parlamalarını sağla. Son olarak taşlarını altın takılara sürükleyerek onları yüzüklere, küpelere, kolyelere ve farklı takılara dönüştür.

Ama dikkat et çünkü mücevherlerin zarar görebilir hatta kaybolabilir. Kırmızı duvarlardan, dikenlerden ve bıçaklardan uzak dur. Koyu renkli ve yağlu su havuzlarından da kaçın çünkü bunlar mücevherini lekeler.

Her parkur sonunda kaç tane takı üretip satabileceksin?

Oyun Kontrolleri

  • FARE ile veya mobil cihazlarda ekranda parmağını kaydırarak oyundaki eli kontrol et.

Benzer Oyunlar

Bu oyundan keyif aldıysan, koleksiyonumuzdaki şu diğer 3D beceri oyunlarını da dene:

  1. Blob Giant 3D
  2. Pencil Rush Online
  3. Çatı Rayları
  4. Crowd City

Mücevher Toplama’yı Kim Geliştirdi?

Mücevher Toplama, 2Play tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.