Please enter your year of birth

Before you can continue you must enter your year of birth

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Sosyal kumarhane oyunlarının amacı yalnızca eğlencedir ve bu oyunların gerçek parayla oynanan kumar oyunlarında herhangi bir başarı elde etme üzerinde kesinlikle etkisi yoktur.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Sinema Modu
Sinema Modu
Tam Ekran

Monopoly Poker

Monopoly Poker, Texas Hold’em Poker’in heyecanıyla, Monopoly kutu oyununun rekabetçiliğini birleştiren bir casino oyunudur.

Monopoly Poker Nasıl Oynanır?

Her gün oyuna giriş yaparak poker fişleri topla. 3 tane eğitim bölümü oynayarak temel poker kurallarında ustalaşabilir ya da direct olarak bir turnuvaya katılabilirsin. Keşfedebileceğin farklı mekanlar ve katılabileceğin üç farklı turnuva bulunuyor. Bunlar, para oyunları, Otur & Başka tunuvaları ve Çevir & Oyna turlarıdır.

Turnuvalar arasında Monopoly masasını ziyaret edebilir ve zar atabilirsin. Masanın etrafında dolaşarak emlak kartlarını topla ve topladığın sokakları evler ve otellerle yükselterek ekstra fiş kazan. Demiryolları ve işletmeleri ziyaret ederek, ŞANS KARTLARI alarak, BAŞLA’dan geçerek Monopoly parası topla ama hapisten uzak durmaya çalış – tıpkı original kutu oyunundaki gibi!

Poker turnuvalarında oynayarak kazanımları açabilir ve seviye atlayarak oyunun ekstra özelliklerini açabilirsin. Zengin Amca Pennybags, diğer adıyla Bay Monopoly, sana kartları dağıtacak. Güçlü bir el veya ikna edici bir blöfle rakiplerini alt edebilecek misin? Gösterişli Turnuva yüzüklerini ve dönemsel eşyaları topla ve kazı kazan kartlarıyla oynayarak daha çok ödül topla.

Oyun Kontrolleri

Fare ile oyna.

Benzer Oyunlar

Bu etkileyici şekilde dizayn edilmiş masa ve kart oyunundan keyif aldıysan, şu oyunları da kaçırma:

  1. Kahraman Ludo
  2. Klasik Tavla
  3. Ono Card Game
  4. Master Chess Multiplayer

Monopoly Poker Kim Tarafından Geliştirilmiştir?

Monopoly Poker, Youda Games tarafından geliştirilmiştir.