Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.
Favorilere Ekle
Oturum aç veya Üye ol! Bu oyunu favorilerin arasına eklemek için oturum açmalısın.
Açıklama
Tam Ekran
Oyun için çözüm yolu

Son Oynadığım Oyunlar

Çizim Yarışı

Kazanmak istiyorsan Çizim Yarışı'nda karalamaya başlaman gerek. Bu çılgın koşu oyununda bitiş çizgisine ilk ulaşan senin koşucun olabilecek mi?

Bu zorlu ve çok eğlenceli yarış oyununda bir ya da daha fazla koşucuyla takım ol. Ama ne yazık ki bacakları yok! Yani en azından henüz yok. Yarış başlamadan önce çabucak onlara bacak çiz. Her parkurda bulunan merdivenlerle ve başka engellerle karşılaşıldıkça çizimlerini değiştirmen gerekebilir!

Çizim Yarışı Nasıl Oynanır?

Çizim Yarışı, bir sürü yarışa katılan koşuculara bacak çizmen gereken bir çizim oyunudur. Farklı engellerle başa çıkarlarken şekillerini değiştirmen gerekebilir. Ayrıca diğer karakterlerin kilidini açmanı ve onlara yeni ayakkabılar almanı sağlayan, toplayabileceğin paralar da var.

Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK her karakterin bacaklarını çiz ya da değiştir.

Benzer Oyunlar

Bunun gibi yaratıcı çevirmiçi oyunların hayranı mısın? Öyleyse işte daha fazlası!

  1. Love Dots
  2. Draw Rider
  3. Gartic.io
  4. Draw Tattoo

Çizim Yarışı'nı Kim Geliştirdi?

Çizim Yarışı, Seryas Games tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.