Roblox Oyunları - Oynamak için hemen katılın

ŞIMDI KATIL

Roblox

Milyonlarca oyuncu, uçsuz bucaksız Roblox evrenini keşfediyor. Onlara katılmaya hazır mısın? Bu devasa çok oyunculu, çevrimiçi oyunda hayal gücünü serbest bırak. Hız trenleriyle tur atabilir, destansı savaşlara katılabilir, eksiksiz dünyalar tasarlayabilir veya arkadaşlarınla dans edebilirsin. Olasılıklar sonsuz!

ŞIMDI KATIL
thumbnail one

Roblox’un milyonlarca farklı dünyasını hâlihazırda tasarlayan ve dalış yapan küresel bir oyuncu topluluğuna katıl. Seni bekleyen onlarca macera var ama dilersen sadece ortalıkta takılıp arkadaşlarınla sohbet edebilirsin. Dahili sesli sohbet veya grup sohbeti sistemleriyle uzun süre konuş!

Ayrıca Roblox tam bir çapraz platform desteğine sahiptir. Yani oyunu bilgisayarında, Xbox One'da, VR başlığında veya en sevdiğin mobil cihazda oynayabilirsin.

thumbnail one

Roblox Games

Eğer kendi video oyununu oluşturmak veya tamamen muhteşem bir avatar hazırlamak istersen Roblox’da bunları da yapabilirsin. Şahsen özelleştirdiğin karakterinle tüm bu aksiyona dalıp yapmadan önce RPG tarzında krallıklar, karla kaplı dağlarda kayak rotaları veya tam bir sanal dünya tasarla.

Ayrıca diğer oyuncuların oyunlarını da deneyebilirsin. Senin ve gezegenin her yerindeki milyonlarca başla oyuncu için sundukları tüm bu heyecanla başa çıkabilecek misin?

thumbnail one

Roblox Studio

Roblox’un kapsamlı oluşturma motoru, oyunlar üzerinde çalışmayı eğlenceli ve kolay bir hâle dönüştürüyor. Hayal edebiliyorsan aynı zamanda da tasarlayabilirsin!

Birinci şahıs kontrolünde bir ateş etme oyunu için bir savaş alanı veya bir macera oyunu için lav çukurlarıyla dolu ölümcül bir zindan planlayabilirsin. Ekstrem sporları seviyor musun? Sanal gökyüzü dalışçıları için uçaklar veya arazi yarışı oyunlarına doyamayan oyuncular için çetin rotalar tasarlayabilirsin. Tepelerde uçmak yerine aşağıda takılmak istersen kendi gece kulübünü oluşturabilir ve parıltılı dans pistinde en iyi hareketlerini gösterebilirsin!

Hatta oyunlarından kazanç da sağlayabilirsin. Senin gibi yaratıcılar aslında Roblox ile para kazanabilir. Oyun içi satın alımlar ve bazı gerçekten müthiş olan tasarımlar büyük paralara yönlendirebilir! Eğer bir oyun tasarımcısı olarak çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsan bu heyecan verici kariyer hakkındaki her şeyi öğrenmende Roblox sana yardımcı olacak.