Nickelodeon Oyunlari

Nickelodeon Oyunlari Hakkında Free Online

Nickelodeon oyunları oluşan bu havalı ve süper eğlenceli koleksiyonumuza hoş geldin! Favori karakterlerinin bir çoğu şahane maceralarda onlara katılman için seni bekliyor. Çocuklara yönelik bu oyunlarda PAW Patrol ile ekip olup heyecanla dolu yepyeni maceralarında onlara eşlik edebilirsin. Tarihi tapınaklarda hazine ararken, Volcano Island'daki sevimli ötesi maymunları kurtarırken ve her yıl düzenlediği mısır közleme etkinliği sırasında Çiftçi Al'e yardım etmek için bir el (ya da bu durumda pati) atarken Ryder ve köpek yavrusu ekibine katıl.

Bu şahane macera oyunlarında Sünger Bob Kare Pantolon ve arkadaşlarını da ziyaret edebilirsin. Denizin dibindeki Bikini Bottom'a gittiğinde onların heyecan dolu bir salyangoz yarışı turnuvasına katıldığını göreceksin. Blaze and the Monster Machines'teki kamyonlar da yarışmayı çok seviyor!

Tüm zamanların en popüler Nickelodeon çizgi filmlerinden daha bir sürü başka karakterle karşılaşman da garanti. Sanjay ve Craig en son birbirinden eğlenceli bir sürü retro mini oyunun olduğu bir atari salonunda takılırlarken görülmüş. Dora ve Arkadaşları ise sevimli hayvanların ve deniz kızlarının olduğu şahane serüvenlere çıkmaya bayılıyorlar! Tüm bunlar ve daha fazlası popüler ve ücretsiz bu oyunlarda seni bekliyor.