Idea Studio Oyunları

 • Extreme makeover
  Oyna
  Extreme makeover
  238211 defa oynandı

  Why settle for a normal makeover when you can try out one that's a little more extreme? That's the sort of makeover this fashionable girl has chosen in this online game. Can you help her pick a wild new hairstyle, some awesome outfits, and more?

 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1602039 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Yıl Boyu Kokoş: Kıvırcık
  Oyna
  Yıl Boyu Kokoş: Kıvırcık
  23511 defa oynandı

  Bu kıvırcık saçlı moda tutkunu, tüm yılını daha heyecanlı kılacak birkaç stili bir araya getirmek istiyor! Kızlara yönelik bu giydirme ve tasarım oyununda her ay için bir tema belirlemiş. Modern Mart, Mistik Mayıs ve diğerleri için mükemmel kıyafetler hazırlamasına yardım edebilir misin? Bitirdiğinde bir kaç fotoğraf çekip havalı bir takvimde toplaman da hoşuna gidecektir.

 • Ice Queen Break Up
  Oyna
  Ice Queen Break Up
  15589 defa oynandı
 • Prenses: Erkek Fatma Sokak Sanatı
  Oyna
  Prenses: Erkek Fatma Sokak Sanatı
  12586 defa oynandı

  Bu gece bu şık prensesler trendi komşularında en son sokak sanatını görmeye gidecek. Tabi ki harika kıyafetlere ihtiyaçları var. Bu giydirme oyununda iki havalı erkek fatma görünümü elde etmelerine yardım edebilir misin?

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  109413 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Moda Tasarım Galası
  Oyna
  Moda Tasarım Galası
  23266 defa oynandı

  Bu çevrimiçi giydirme oyununda yılın en önemli etkinliklerinden biri başlamak üzere! Bu dört modelin de hazırlanmasına yardım edebilir misin? Saçlarını hızlıca yapmaları, harika aksesuarlar seçmeleri ve mükemmel kıyafetler seçmeleri gerekiyor.

 • En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  Oyna
  En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  45529 defa oynandı

  Birkaç en yakın arkadaş bu akşamı hep birlikte evde geçirmeye karar verir ancak oturup film izlemek pek de onlara göre değildir. Bunun yerine eğlenceli yarışmalar yaparlar, çeşitli makyajlar denerler ve en sevdikleri kıyafetleri giyerler. Bu çevrimiçi kız oyununda sen de onlara katılabilirsin.

 • Witchy Style: Now & Then
  Oyna
  Witchy Style: Now & Then
  7359 defa oynandı
 • High School Popularity Contest
  Oyna
  High School Popularity Contest
  7869 defa oynandı
 • Kötü Prenses
  Oyna
  Kötü Prenses
  13344 defa oynandı

  Bu kız kötü olmak için doğmuş ama süper zalim sevgilisi yine de ondan ayrıldı! Buna inanabiliyor musun? O da ilişkilerini yeniden alevlendirmeye ve kızlara yönelik bu çılgın giydirme oyununda sevgilisiyle başka bir suç dalgası yaratmaya kararlı. Sevgilisini geri kazanma planının bir parçası olarak saçını boyamasına, deli gibi bir makyaj yapmasına ve doğru kıyafetler seçmesine yardım et.

 • Girls Summer Getaway
  Oyna
  Girls Summer Getaway
  7913 defa oynandı
 • Sevgili Bulma Profili
  Oyna
  Sevgili Bulma Profili
  18731 defa oynandı

  Bu moda sever kıza hayallerindeki erkek arkadaşı bulması için yardım edebilir misin? Bu romantik çevrimiçi oyunda aşkını bulmak için bir randevu uygulaması kullanıyor. Ona hızlı yoldan bir baştan yaratma uygulayan ve profili için birkaç fotoğraf çeken arkadaşlarına yardım edebilirsin.

 • Dünyayı Sarsan Turne Modası
  Oyna
  Dünyayı Sarsan Turne Modası
  20547 defa oynandı

  Bu kızın arkadaşlarını bir rock grubu kurmaya ikna edecekse gerçekten muhteşem bir kıyafete ihtiyacı olacak. Bu çevrimiçi giydirme oyununda gerçekten sarsıcı bir kıyafet yaratmasına yardım edebilir misin? Başarılı olursa diğerlerinin de havalı kıyafetlere ihtiyacı olacak!

 • Deniz Kızı&Eliza: Çevrimiçi Öykü Yıldızı
  Oyna
  Deniz Kızı&Eliza: Çevrimiçi Öykü Yıldızı
  10053 defa oynandı

  Deniz Kızı Prenses ve Eliza en sevdikleri sosyal medya uygulamasında yapacakları güncellemeler üzerinde çalışıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda havalı kıyafetler, makyajlar ve daha pek çok şey seçmelerine yardım edebilir misin? Ayrıca fotoğraflarını da çevrimiçi olmadan önce harika görsel çıkartmalarla dekore edebilirsin.

 • Villains Inspiring Fashion Trends
  Oyna
  Villains Inspiring Fashion Trends
  11738 defa oynandı
 • Princesses Back To School
  Oyna
  Princesses Back To School
  9454 defa oynandı
 • Villain Modern Makeover
  Oyna
  Villain Modern Makeover
  3880 defa oynandı
 • Prenseslerin Yol Günlüğü: Kasabada Mola
  Oyna
  Prenseslerin Yol Günlüğü: Kasabada Mola
  31364 defa oynandı

  Bu prenses şimdi New York City dışında olan tüm arkadaşlarını özlüyor. Bu nedenle bu giydirme ve seyahat oyununda onları ziyaret etmeye karar verdi. Ona ve arkadaşları olan prenseslere Manhattan'ın en havalı yerlerine gitmeden önce ne giyeceklerine karar vermeleri konusunda yardım edebilir misin?

 • Ellie: Moda Polisi
  Oyna
  Ellie: Moda Polisi
  25905 defa oynandı

  Ellie yeni moda polisi üyeliği görevini biraz fazla ciddiye almış! Üç kızı bazı ciddi moda hataları yüzünden tutuklamış! Bu giydirme ve tasarım oyununda Ellie'nin kızlar için harika stiller yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  Oyna
  Kraliyete Giden Yol: Bebeklerin Savaşı
  24733 defa oynandı

  Bu çevrimiçi bulmaca ve giydirme oyunundaki büyülü topraklarda kim kraliçe olacak? Bir grup sihirli bebek ile birleş ve krallığı kötü rakiplerinden geri almaya çalış. Bu görevleri sırasında bulmacaları tamamlarken ve yol boyunca harika kıyafetler yaratırken yardımın gerekecek!

 • Ellie Kawaii, Rock Tarzına Karşı
  Oyna
  Ellie Kawaii, Rock Tarzına Karşı
  16125 defa oynandı

  Ellie iki farklı tarzın harika bir kombinasyonunu arıyor. Gerçekten sarsıcı ve süper kawaii olan bir giysi yaratmak istiyor. Kızlara yönelik bu elbise giydirme oyununda mükemmel karışımı yaratırken dolabındaki bazı giysileri ve aksesuarları karıştırıp eşleştirmede ona yardım edebilir misin?

 • Düğün Günü Dramı
  Oyna
  Düğün Günü Dramı
  24066 defa oynandı

  Düğün zilleri bu genç gelin için bugün çalmak üzere hazırlandı, arkadaşlarından biri her şeyi mahvetmeye kararlı! Bu sıra dışı giydirme ve düğün oyununda hangi kız damadın kalbini kazanacak?

 • Princess: Design Your Rainbow Dress
  Oyna
  Princess: Design Your Rainbow Dress
  4237 defa oynandı
 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  34109 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Princess Gala Host
  Oyna
  Princess Gala Host
  16743 defa oynandı
 • Fashionistas: Boho vs Grunge
  Oyna
  Fashionistas: Boho vs Grunge
  47931 defa oynandı
 • Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  Oyna
  Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  666620 defa oynandı

  Ünlü Fransız süper kahramanları Uğur Böceği ve Kara Kedi sonunda yüz yüze buluşmaya karar verdi. Gizli kimliklerini birbirlerine açıklamaya karar verdiler ama önce Uğur Böceğinin bir bulmaca çözerek bulacakları yeri bulması gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda yanıtları bulmasına ve ne giyeceğine karar vermesine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Moda Favorileri
  Oyna
  Prensesler: Moda Favorileri
  127186 defa oynandı

  Bu üç prenses modaya bayılıyor ama her birinin tarzı tümüyle eşsiz. Bu nedenle en sevdikleri kıyafetleri sergileyecek bir dergi makalesine yardımcı olmaya karar verdiler. Bir prenses bir erkek fatma, diğeri gerçek bir sosyetik, üçüncüsü ise daha gündelik bir görünümü ve rahat kotları tercih ediyor. Bu çevrimiçi giydirme oyununda fotoğraf çekimi için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Prenses Çekişmesi
  Oyna
  Prenses Çekişmesi
  487973 defa oynandı

  İki prenses de aynı oğlana aşık olur. Amanın! Kızlar için bu çılgın çevrimiçi oyunda hangi prenses, çocuğun kız arkadaşı olacak? Oğlanın kalbini çalmak için prenseslere moda tavsiyeleri ver, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve saç stillerini seç.

 • Princesses Go Ice Skating
  Oyna
  Princesses Go Ice Skating
  170946 defa oynandı
 • Villain'in Yeni Yılı, Yeni Ben!
  Oyna
  Villain'in Yeni Yılı, Yeni Ben!
  17503 defa oynandı

  Yeni bir yıl başladı ve bu kötü şöhretli kötü kız yeni bir başlangıç arıyor. Harika bir makyajla ona tarzı olan yeni bir başlangıç için yardım edebilir misin? Yeni bir makyaj, havalı kıyafetler ve daha pek çok şeyle yeni bir stil yaratmasına yardım et! Ama önce şu berbat sivilcelerinden kurtulması gerekiyor!

 • Glam Girls: Gala Prep
  Oyna
  Glam Girls: Gala Prep
  14709 defa oynandı

  Yıllık Moda Galası bu hafta sonu ve bu iki gösterişli kız henüz hazır değil! En göz alıcı, en moda ve her yere uygun kıyafetler aramak için dolaplarına dalmadan önce senin yardımına ihtiyaçları var. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda tümüyle göz kamaştırıcı olmalarına yardım edebilir misin?

 • Süper Kahraman Yeni Macera
  Oyna
  Süper Kahraman Yeni Macera
  46132 defa oynandı

  Bu genç süper kahramanın değerli defteri kayboldu ve okula geç kalmış durumda! Kostümünü giyip aramaya mı çıkmalı, yoksa derse mi yetişmeli? Kızlar için olan bu heyecanlı çevirmiçi oyunda ne yapacağına karar vermesine yardım et.

 • Casual Weekend Fashionistas
  Oyna
  Casual Weekend Fashionistas
  58727 defa oynandı
 • Prensesler: Güzellik Töreni
  Oyna
  Prensesler: Güzellik Töreni
  17419 defa oynandı

  Bu güzellik töreninin başlama zamanı geldi ve yalnızca bir prenses birincilik ödülünü kazanacak! Bu giydirme oyununda hangi prenses birinci olacak? Jüriyi etkileyecek harika stiller yaratmalarına yardım et.