Idea Studio Oyunları

 • Kötüler Prenseslere Karşı: Okul Modası
  Oyna
  Kötüler Prenseslere Karşı: Okul Modası
  18426 defa oynandı

  Dört kötü. Dört prenses. Hangi grup bu çevrimiçi giydirme oyununda birinci sırayı alacak? Her iki tarafa da katıl ve okulda harika saç stilleri, kıyafetler ve daha pek çok şeyle hakimiyet kurmaya çalışırken şansını dene!

 • Ünlülerin Yaşam Tarzı
  Oyna
  Ünlülerin Yaşam Tarzı
  68449 defa oynandı

  Bu moda sever kız her zaman bir ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyordu. Bu giydirme oyununda ünlü yaşam tarzını öğrenirken ona katıl. Havalı kıyafetler tasarladıktan sonra dünyaca ünlü bir şarkıcı ya da aktris gibi görünmesine yardım edebilir misin?

 • Witchy Style: Now & Then
  Oyna
  Witchy Style: Now & Then
  11685 defa oynandı
 • Celebrity Online Stories
  Oyna
  Celebrity Online Stories
  5764 defa oynandı

 • Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1753881 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Cennet Gibi Düğünü
  142404 defa oynandı

  Eliza, düğün gününün tıpkı cennet gibi olmasını umuyor. Bu çevrimiçi giysi giydirme oyununda, muhteşem bir gün geçirmesine yardımcı olurken, gelin ekibinin üyeleriyle birlikte çalış. Mükemmel kıyafetler, harika makyajlar ve daha fazlasını seçmeleri gerekecek!

 • Yıl Boyu Kokoş: Kıvırcık
  Oyna
  Yıl Boyu Kokoş: Kıvırcık
  41903 defa oynandı

  Bu kıvırcık saçlı moda tutkunu, tüm yılını daha heyecanlı kılacak birkaç stili bir araya getirmek istiyor! Kızlara yönelik bu giydirme ve tasarım oyununda her ay için bir tema belirlemiş. Modern Mart, Mistik Mayıs ve diğerleri için mükemmel kıyafetler hazırlamasına yardım edebilir misin? Bitirdiğinde bir kaç fotoğraf çekip havalı bir takvimde toplaman da hoşuna gidecektir.

 • Casual Weekend Fashionistas
  Oyna
  Casual Weekend Fashionistas
  77027 defa oynandı

 • My Halloween Makeup
  Oyna
  My Halloween Makeup
  6055 defa oynandı
 • Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  Oyna
  Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  704648 defa oynandı

  Ünlü Fransız süper kahramanları Uğur Böceği ve Kara Kedi sonunda yüz yüze buluşmaya karar verdi. Gizli kimliklerini birbirlerine açıklamaya karar verdiler ama önce Uğur Böceğinin bir bulmaca çözerek bulacakları yeri bulması gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda yanıtları bulmasına ve ne giyeceğine karar vermesine yardım edebilir misin?

 • Ellie: Moda Polisi
  Oyna
  Ellie: Moda Polisi
  35168 defa oynandı

  Ellie yeni moda polisi üyeliği görevini biraz fazla ciddiye almış! Üç kızı bazı ciddi moda hataları yüzünden tutuklamış! Bu giydirme ve tasarım oyununda Ellie'nin kızlar için harika stiller yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Prenses Çekişmesi
  Oyna
  Prenses Çekişmesi
  520525 defa oynandı

  İki prenses de aynı oğlana aşık olur. Amanın! Kızlar için bu çılgın çevrimiçi oyunda hangi prenses, çocuğun kız arkadaşı olacak? Oğlanın kalbini çalmak için prenseslere moda tavsiyeleri ver, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve saç stillerini seç.

 • Extreme makeover
  Oyna
  Extreme makeover
  293201 defa oynandı

 • Villains Inspiring Fashion Trends
  Oyna
  Villains Inspiring Fashion Trends
  32241 defa oynandı
 • Kötü Prenses
  Oyna
  Kötü Prenses
  22575 defa oynandı

  Bu kız kötü olmak için doğmuş ama süper zalim sevgilisi yine de ondan ayrıldı! Buna inanabiliyor musun? O da ilişkilerini yeniden alevlendirmeye ve kızlara yönelik bu çılgın giydirme oyununda sevgilisiyle başka bir suç dalgası yaratmaya kararlı. Sevgilisini geri kazanma planının bir parçası olarak saçını boyamasına, deli gibi bir makyaj yapmasına ve doğru kıyafetler seçmesine yardım et.

 • Melek Prenses Kostümleri
  Oyna
  Melek Prenses Kostümleri
  14670 defa oynandı

  Büyülü bir kumru bu şık prensesleri Melek Diyarını ziyaret etmeye davet etmeye karar verdi. Bu giydirme oyununda bu cennet yolculuğunda giyecekler şeylere karar verirken yardım edebilir misin? Her biri Gündüz Meleği ya da Gece Meleği olarak giyinmeyi seçebilir.

 • Manga Avatarım
  Oyna
  Manga Avatarım
  5635 defa oynandı

  Bu çevrimiçi tasarım oyununda kendi manga karakterini yaratabilirsin. Burunları nasıl olmalı? Mutlu mu olacaklar yoksa biraz gizemli mi görünecekler? En önemlisi, kıyafetleri nasıl olacak? Bütün bunlara karar vermelisin.

 • Yıl Boyu Kokoş: Annie
  Oyna
  Yıl Boyu Kokoş: Annie
  47741 defa oynandı

  Annie yalnızca haftanın ya da ayın belli günleri bir moda delisi değil. O modayı yılın her günü seviyor! Kızlara yönelik bir giydirme oyununda "Modern Mart" ve "Mistik Mayıs" gibi temalarla bir dolu güzel kıyafeti tasarlamasına yardım edebilir misin? En sevdiği görünümleri kutlamak için bir takvim oluştururken en şık ip uçların çok yararlı olabilir!

 • High School Popularity Contest
  Oyna
  High School Popularity Contest
  12957 defa oynandı
 • Princesses Back To School
  Oyna
  Princesses Back To School
  14853 defa oynandı
 • Prenseslerin Rüya Bahar Trendleri
  Oyna
  Prenseslerin Rüya Bahar Trendleri
  39836 defa oynandı

  Bu moda tutkunu saraylıların sezonun en havalı trendlerine göz atma vakti geldi. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda en son bahar modasını ve diğer giysileri denerken onlara katıl.

 • Princess: Design Your Rainbow Dress
  Oyna
  Princess: Design Your Rainbow Dress
  5922 defa oynandı
 • Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  Oyna
  Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  803266 defa oynandı

  Uzak geçmişten gelen bir prenses isen gelecek oldukça garip bir yer. Bu genç asile 2017'ye ayak uydurmasında yardım eder misin? Bu giydirme oyununda kendi krallığına dönmek için bir yol bulamadan önce görünümünü değiştirmesi gerekecek.

 • Canavar Koleji Kostüm Partisi
  Oyna
  Canavar Koleji Kostüm Partisi
  17785 defa oynandı

  Bu kızlar bu gece ürpertici ve havalı bir parti veriyor. Bu nedenle her biri, muhteşem görünmek için bir kostüm seçecek! Kızlara yönelik bu çevrimiçi giydirme oyununda en sevdikleri canavarlar gibi giyinmiş haldeyken kostüm partisinden keyif almalarına yardım edebilir misin?

 • En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  Oyna
  En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  52309 defa oynandı

  Birkaç en yakın arkadaş bu akşamı hep birlikte evde geçirmeye karar verir ancak oturup film izlemek pek de onlara göre değildir. Bunun yerine eğlenceli yarışmalar yaparlar, çeşitli makyajlar denerler ve en sevdikleri kıyafetleri giyerler. Bu çevrimiçi kız oyununda sen de onlara katılabilirsin.

 • Düğün Günü Dramı
  Oyna
  Düğün Günü Dramı
  31953 defa oynandı

  Düğün zilleri bu genç gelin için bugün çalmak üzere hazırlandı, arkadaşlarından biri her şeyi mahvetmeye kararlı! Bu sıra dışı giydirme ve düğün oyununda hangi kız damadın kalbini kazanacak?

 • Girls Summer Getaway
  Oyna
  Girls Summer Getaway
  11707 defa oynandı
 • Villain Modern Makeover
  Oyna
  Villain Modern Makeover
  5429 defa oynandı
 • Ice Queen Break Up
  Oyna
  Ice Queen Break Up
  19183 defa oynandı
 • Dünyayı Sarsan Turne Modası
  Oyna
  Dünyayı Sarsan Turne Modası
  30215 defa oynandı

  Bu kızın arkadaşlarını bir rock grubu kurmaya ikna edecekse gerçekten muhteşem bir kıyafete ihtiyacı olacak. Bu çevrimiçi giydirme oyununda gerçekten sarsıcı bir kıyafet yaratmasına yardım edebilir misin? Başarılı olursa diğerlerinin de havalı kıyafetlere ihtiyacı olacak!

 • Prensesler: Buz Pateni Partisi
  Oyna
  Prensesler: Buz Pateni Partisi
  104019 defa oynandı

  Eliza bu yıl doğum gününü tüm arkadaşlarını harika bir buz pateni partisine davet ederek kutluyor! Kızlara özel bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda Eliza'nın parti başlamadan sıcak ve rahat kıyafetler seçmesine yardımcı olabilir misin? Dekorasyon konusunda da yardıma ihtiyaçları olabilir.

 • Süper Kahraman Yeni Macera
  Oyna
  Süper Kahraman Yeni Macera
  52766 defa oynandı

  Bu genç süper kahramanın değerli defteri kayboldu ve okula geç kalmış durumda! Kostümünü giyip aramaya mı çıkmalı, yoksa derse mi yetişmeli? Kızlar için olan bu heyecanlı çevirmiçi oyunda ne yapacağına karar vermesine yardım et.

 • Glam Girls: Gala Prep
  Oyna
  Glam Girls: Gala Prep
  18751 defa oynandı

  Yıllık Moda Galası bu hafta sonu ve bu iki gösterişli kız henüz hazır değil! En göz alıcı, en moda ve her yere uygun kıyafetler aramak için dolaplarına dalmadan önce senin yardımına ihtiyaçları var. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda tümüyle göz kamaştırıcı olmalarına yardım edebilir misin?

 • Autumn Ladies: Cozy Trends
  Oyna
  Autumn Ladies: Cozy Trends
  8509 defa oynandı
 • Fashionistas: Boho vs Grunge
  Oyna
  Fashionistas: Boho vs Grunge
  51759 defa oynandı
 • Ünlülerin Moda Tutkusu
  Oyna
  Ünlülerin Moda Tutkusu
  22724 defa oynandı

  Bu iki ünlü çok iyi arkadaş ve her ikisi de modaya bayılıyor. Bu makyaj oyununda ünlü moda tutkunlarına yeni stillerini seçmelerinde yardım edebilir misin? Bazı yeni ve heyecan verici kıyafetler, makyajlar ve daha pek çok seçmelerinde yardım edebilirsin!