eGirlGames Oyunları

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  339 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Princesses Go Ice Skating
  Oyna
  Princesses Go Ice Skating
  159421 defa oynandı
 • Rahat Süveterimi Tasarla
  Oyna
  Rahat Süveterimi Tasarla
  13634 defa oynandı

  Bu üç kız rahat ve süper şık yeni süveterler arıyor! Bu giydirme ve tasarım oyunundaki sanal stüdyoda birkaç tane tasarlayabilir misin? Ayrıca kızların görünümlerini tamamlayacak bazı havalı etekler ve aksesuarlar da seçebilirsin.

 • Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  Oyna
  Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  30318 defa oynandı

  Blondie stresli bir hafta geçirdi ve en sevdiği spa merkezine gitmeye karar verdi. Masaj ve hızlı bir makyaj ile rahatlamasına ve yenilenmesine yardım edebilir misin? Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda hoş bir kıyafet ve harika bir makyaj seçebilirsin.

 • Rahat Kızlar Gecesi
  Oyna
  Rahat Kızlar Gecesi
  6304 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar bu gece evde kalmaya ve harika makyajlar denemeye karar verdi! Bu çevrimiçi oyunda bir sürü makyaj, oje ve rahat giysi denemelerine yardım edebilir misin? Hatta saçlarını yapmalarına bile yardım edebilirsin!

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  3822 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  22154 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Prenseslerin Bebek Prenses Bakımı 2
  Oyna
  Prenseslerin Bebek Prenses Bakımı 2
  5245 defa oynandı

  Şatoda yine yoğun bir gün ve bu bebek prensesin yoğun bir bakıma ve özene ihtiyacı var! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda banyosunu yaptırıp, mamasını yedirip diğer işleri ile ilgilenebilir misin? Annesinin gerçekten de senin yardımına ihtiyacı var.

 • Princess Back to College
  Oyna
  Princess Back to College
  6677 defa oynandı
 • Girls Traveling Around the World
  Oyna
  Girls Traveling Around the World
  4529 defa oynandı

  Bu üç kızın dünyanın çevresini dolaşacakları bir yolculuğa çıkma vakti geldi. Heyecan verici yolculukları için bir sürü harika kıyafete ve aksesuara ihtiyaçları var. Bu dünya turu giydirme ve tasarım oyununda hangi kıyafetlerin alınacağına karar vermelerine yardım edebilir misin?

 • Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  Oyna
  Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  8871 defa oynandı

  Bebek ve en iyi arkadaşı ayıcık birlikte harika bir öğleden sonra geçirmeye hazırlanıyor. Onlara katılıp bu eğlenceli etkinliklerin her birinin keyfini onlarla çıkarabilirsin. Bu şirin simülasyon oyununda çiçek toplamalarına, Bebek bisikletini yıkamalarına ve diğer şeyleri yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  Oyna
  Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  5035 defa oynandı

  Moda düşkünü bu üç arkadaş bu yılın Peri Diyarı Güzellik Yarışmasında birinci olmaya kararlı. Kim kazanacak? Bu sana bağlı! Kızlar için olan bu çevrimiçi giydirme oyununda giyecekleri mayoyu, elbiseyi ve daha fazlasını seçmelerinde onlara yardım et.

 • Hamile Sıkı Dostlar
  Oyna
  Hamile Sıkı Dostlar
  2951 defa oynandı

  Bu iki sıkı dost neredeyse bebeklerini kucaklarına alacak. Bu nedenle bu çevrimiçi oyunda bebek odalarını tasarlarken birbirlerine yardım etmeye karar verdiler. Mükemmel beşikler, dekorasyonlar ve daha pek çok şeyi seçmeye başlamadan önce rahat kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Denizkızının Instaphoto Profili
  Oyna
  Denizkızının Instaphoto Profili
  9988 defa oynandı

  Bu büyülü prenses en sevdiği sosyal medya sitesindeki sayfasını güncelliyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda neyi yayınlayacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Onun için arkadaşları ile paylaşabileceği bazı öyküler seçebilir ve en yeni kıyafetleri ile selfie çekmesine yardı edebilirsin.

 • Sisters DJs
  Oyna
  Sisters DJs
  5343 defa oynandı
 • Princesses City Trip
  Oyna
  Princesses City Trip
  11003 defa oynandı
 • Düğün Stili Yarışması
  Oyna
  Düğün Stili Yarışması
  24279 defa oynandı

  Bu üç gelin, düşün günleri için mükemmel kıyafetler arıyor. Ama hepsi bu değil! Ayrıca makyajlarında da biraz yardım fena olmazdı, üstelik renkli kontak lensler takıp takmama konusunda da emin değiller. Bu çevrimiçi giydirme ve düşün oyununda her birinin mükemmel görünmesine yardım edebilir misin?

 • Fabulous Sweet 16
  Oyna
  Fabulous Sweet 16
  53522 defa oynandı
 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  54275 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Prensesler: Kolejin İlk Günü
  Oyna
  Prensesler: Kolejin İlk Günü
  1445 defa oynandı

  Bu giydirme ve tasarım oyunundaki havalı üniversitede dersler başlamak üzere. Bu üç prensese ilk günlerinde göz alıcı ve moda sever olmaları için yardım edebilir misin? Yeni öğrenciler ve sınıf arkadaşlarını harika stillerle etkilemek istiyorlar. Hem dersleri hem de sonraki kampüs partisi için ayrı kıyafetlere ihtiyaçları var.

 • Ellie's Futuristic Outfits
  Oyna
  Ellie's Futuristic Outfits
  6876 defa oynandı
 • Prensesler: Hayvan Bakımı
  Oyna
  Prensesler: Hayvan Bakımı
  15860 defa oynandı

  Bu prenses evine giderken bir değil tam iki küçük yavru buldu! Biraz TLC işe yarayabilir. Bu şirin simülasyon oyununda ona ve arkadaşına yavruların yaralarının iyileştirmek, banyo yaptırmak ve diğer şeyler için yardım edebilir misin?

 • Kötü Prenses: Romantik vs. Sert
  Oyna
  Kötü Prenses: Romantik vs. Sert
  3986 defa oynandı

  Bu kötü prenses bugün yeni stiller denemek istiyor ve cesaretin varsa ona bazı moda ipuçları verebilirsin! Bu kötülüklerle dolu, kızlar için giydirme oyununda prensesin evine adım at ve üç farklı kıyafet seçmesine yardımcı ol. Prenses, hem sert hem de yumuşak ve romantik yanını gösterebilecek yeni kıyafetler ve makyajlar denemek istiyor.

 • Trendi Gözlük Tasarımı
  Oyna
  Trendi Gözlük Tasarımı
  4891 defa oynandı

  Bu moda sever kızların hepsi yeni bir gözlük arıyor. Bu giydirme ve tasarım oyununda süper müthiş gözlükler yaratabilir misin? Yeni gözlüklerin tasarımlarına karar verdikten sonra, giymeleri için havalı ve şirin kıyafetler de seçebilirsin!

 • Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  Oyna
  Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  12413 defa oynandı

  Anna ve arkadaşları bu çevrimiçi tasarım oyununda yatak odalarını yeniden dekore etmeye hazırlanıyor. Bir sürü havalı yastık, dekorasyon ve diğer muhteşem malzemeyi seçmesine yardım edebilir misin? Yatak odalarının şirin ve rahat olmasını istiyorlar!

 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  27136 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • En İyi Arkadaşlar: Yoga Sınıfı
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar: Yoga Sınıfı
  23991 defa oynandı

  Bu en iyi arkadaşlar yoga sınıfına geç kalıyor! Bu çevrimiçi giydirme oyununda ne giyeceklerine hızlı şekilde karar vermelerine yardım edebilir misin? Sınıftan çıktıklarında da hızlı ve sağlıklı bir atıştırmalık hazırlamalarına yardım edebilirsin.

 • Sisters Halloween Night
  Oyna
  Sisters Halloween Night
  4946 defa oynandı

 • Yol Arkadaşları
  Oyna
  Yol Arkadaşları
  10131 defa oynandı

  Bu iki iyi arkadaş yeni seyahatlerine çıkmak üzere. Birlikte seyahat etmeyi seviyorlar. Bu çevrimiçi giydirme oyununda harika kıyafetler seçmelerine ve seyahat için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Bayan Güzellik Yarışması
  Oyna
  Bayan Güzellik Yarışması
  29192 defa oynandı

  Bayan Güzellik Yarışması başlamak üzere. Bu şık yarışmacılardan hangisi birincilik ödülünü evine götürecek? Bu tümüyle sana bağlı! Kızlara yönelik bu giydirme oyununda sahneye çıkmadan önce mükemmel elbiseyi, mayoyu ve aksesuarları seçmelerine yardım et.

 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  10378 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Prensesin Oryantal Düğün Teması
  Oyna
  Prensesin Oryantal Düğün Teması
  6716 defa oynandı

  Bu giydirme ve düşün oyunundaki prenses Asya'nın geleneksel stillerine gerçekten bayılıyor. Bu nedenle kendisi için Oryantal temalı bir düğün planlamaya karar verdi. Kendisi için mükemmel bir elbise, nedimeleri için harika kıyafetler ve harika makyajlarla aksesuarlar seçmesine yardım edebilir misin?

 • Dişçide Acil Durum
  Oyna
  Dişçide Acil Durum
  353957 defa oynandı

  Bu kız son zamanlarda dişlerine iyi bakmamış. Bir sürü sağlıksız yiyecek tüketiyor ve kola şişelerini ağzıyla açmaya devam ediyor! Sonunda dişleri yüzünden acil servise geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda dişlerini düzeltmesine yardım edebilir misin?

 • Serena Date Night
  Oyna
  Serena Date Night
  16501 defa oynandı
 • Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  Oyna
  Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  81134 defa oynandı

  Bu sekin düğünde, tüm konukların göz alıcı kıyafetler giymesi gerekiyor. Bu nedenle bu iki prenses nedime elbiselerinin gök yüzündeki yıldızlar gibi parıldadığından emin olmak istiyor. Kızlara yönelik bu düğün temalı oyunda makyaja başlamadan önce mükemmel elbiseleri seçmelerine yardım edebilir misin?