eGirlGames Oyunları

 • High School Breakup Drama
  Oyna
  High School Breakup Drama
  112735 defa oynandı

  Cindy az önce erkek arkadaşının bir amigo ile öpüştüğünü gördü! High School Breakup Drama oyununda kırılan kalbini iyileştirmesine yardım eder misin?

  Arkadaşları bu aşk oyununda hem onun, hem de dolabı için hızlı bir güzelleştirme yapmaya karar verdi. Cindy'nin gözyaşlarını silerken onlara katılabilir, onun için muhteşem yeni makyaj ve kıyafetler seçebilir hatta daha da fazlasını yapabilirsin!

  Ellie: Love Trouble ve Princesses: Breakup Drama oynaman gereken diğer iki makyaj oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile Cindy için eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  110894 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Dişçide Acil Durum
  Oyna
  Dişçide Acil Durum
  518278 defa oynandı

  Bu kız son zamanlarda dişlerine iyi bakmamış. Bir sürü sağlıksız yiyecek tüketiyor ve kola şişelerini ağzıyla açmaya devam ediyor! Sonunda dişleri yüzünden acil servise geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda dişlerini düzeltmesine yardım edebilir misin?

 • Plaj Spa Salonu
  Oyna
  Plaj Spa Salonu
  17616 defa oynandı

  Bu moda sever kız deniz kenarındaki özel bir dinlenme tesisine geldi. Bu çevrimiçi simülasyon oyununda tesisin lüks spasında rahatlamasına yardım edebilir misin? Jakuziyi kullanabilir, pediküre gidebilir ya da diğer şeyleri yapabilir.

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  115719 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Ünlülerin Moda Savaşı
  Oyna
  Ünlülerin Moda Savaşı
  164984 defa oynandı

  Bu ünlülerden hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sahneye hakim olacak? Mükemmel bir moda yarışmasında boy göstermeden önce her birine mükemmel bir stil yaratmaları için yardım etmelisin.

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  39043 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Divalar: Çevrimiçi Stil Yarışması
  Oyna
  Divalar: Çevrimiçi Stil Yarışması
  25931 defa oynandı

  Üç havalı diva. Üç harika stil. Bir çevrimiçi yarışma. Bu şık kızlardan hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda en iyi kombini yaratabilecek?

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  20103 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Princesses of the 4 Seasons
  Oyna
  Princesses of the 4 Seasons
  8426 defa oynandı

  Bu şık prensesler her mevsimin tarzına bayılıyor! Princesses of the 4 Seasons oyununda büyülü kıyafetler oluşturmalarına yardım edebilir misin?

  Her biri bu makyaj oyununda belirli bir mevsimi seviyor. Sonbaharı seven prenses için harika bir sonbahar perisi kıyafeti tasarla ve kışa doyamayan prenses içinse mükemmel stili bulabilir misin öğren. Bu dört genç ve stil sahibi soylu için harika birer görünüm oluşturabilecek misin? 

  Princesses: Fashion Brands Favorite ve Princesses: Summer Greatest Hits kesinlikle seveceğin diğer iki prenses oyunudur

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK her prenses için çeşitli eşyaları incele. 
  • SOL TIKLAMA ile onlara kıyafetlerini giydir.

   

 • Prom at the Princess College
  Oyna
  Prom at the Princess College
  12435 defa oynandı

  Baloya sadece bir gün kaldı ve bu asiller hazır değil! Prom at the Princess College oyununda unutulmaz bir geceye hızlıca hazırlanmalarına yardım edebilir misin? 

  Mükemmel elbiseleri, ayakkabıları ve aksesuarları bulmaları gerekecek! Altı prenses de bu prenses oyununda muhteşem kombinler oluştururken onlara yardımcı ol. 

  Back to School: Princesses Rush ve High School Prom kesinlikle seveceğin giydirme oyunlarından sadece birkaçı! 

  Oyun Kontrolleri

  • FARE HAREKETİ ile prensesler için tarz eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile bu eşyaları kullan.
 • Princesses: Galaxy Crush
  Oyna
  Princesses: Galaxy Crush
  8021 defa oynandı

  Genç asiller, Princesses: Galaxy Crush'da bu dünyaya ait olamayacak tarzlar üzerine çalışıyorlar! Bu giydirme oyununda, yeni kıyafetler ve makyaj malzemeleri denemelerinde onlara yardımcı olabileceksin! Bu dört prensesin hepsi için birkaç havalı kıyafet ve göz kamaştırıcı aksesuarlarla heyecan verici tarzlar oluşturabilir misin?

  Makyaj oyunlarını ve prenses oyunlarını seviyor musun? Öyleyse, Ellie: Get Ready With Me, Back to School: Princesses Rush ve Princesses: Future Fashion oyunlarını denemelisin.

  Oyun Kontrolleri

  • SOL tıklamayla prensesler için kıyafet, aksesuar ve daha fazlasını seç.
 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  27072 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • BFFs: Bachelorette Party
  Oyna
  BFFs: Bachelorette Party
  10343 defa oynandı

  Bu gösterişli gelin için düğün çanları çalmak üzere! Ona ve arkadaşlarına BFFs: Bachelorette Party oyununda bazı Kıyafetler tasarlaması için yardım edebilir misin? 

  Unutamayacakları bir gece olmasını istiyorlar ve birkaç müthiş stille aksiyonu başlatacaklar. Gelin ve en iyi dört arkadaşı için bu düğün oyununda mükemmel görünümler oluşturabilir misin? Makyajlarını, saç stillerini, kıyafetlerini ve daha fazlasını seçebilirsin! 

  Daha fazla çevrimiçi parti oyunu mu arıyorsun? BFFs: Night-In Party ve Bride and Bridesmaids Dress-Up oynamalısın.

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK kızlar için şık eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları her birinin müthiş kombininde kullan.

   

 • Princesses Go Ice Skating
  Oyna
  Princesses Go Ice Skating
  188563 defa oynandı

 • Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  Oyna
  Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  17420 defa oynandı

  Anna ve arkadaşları bu çevrimiçi tasarım oyununda yatak odalarını yeniden dekore etmeye hazırlanıyor. Bir sürü havalı yastık, dekorasyon ve diğer muhteşem malzemeyi seçmesine yardım edebilir misin? Yatak odalarının şirin ve rahat olmasını istiyorlar!

 • Prensesler: Sıcak ve Tatlı
  Oyna
  Prensesler: Sıcak ve Tatlı
  23918 defa oynandı

  Kış geldi ve bu prensesler yeni mevsimin gelişini sıcak çikolatanın yanı sıra birkaç sıcak ve tatlı kıyafetle kutluyor. Kızlara özel bu çevrimiçi giydirme oyununda bugün ne giyecekleri konusunda onlara yardım edebilir misin?

 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  32476 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • Princess Back to College
  Oyna
  Princess Back to College
  15127 defa oynandı
 • Hamile Sıkı Dostlar
  Oyna
  Hamile Sıkı Dostlar
  7733 defa oynandı

  Bu iki sıkı dost neredeyse bebeklerini kucaklarına alacak. Bu nedenle bu çevrimiçi oyunda bebek odalarını tasarlarken birbirlerine yardım etmeye karar verdiler. Mükemmel beşikler, dekorasyonlar ve daha pek çok şeyi seçmeye başlamadan önce rahat kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  25571 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  Oyna
  Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  40314 defa oynandı

  Bu yurt kızları için parti zamanı. Dönem bitti, final sınavlarını da yeni verdiler ve şimdi kutlamaya hazırlanıyorlar. Bu giydirme oyununda harika kıyafetler ve aksesuarlar seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  65565 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Fabulous Sweet 16
  Oyna
  Fabulous Sweet 16
  61008 defa oynandı
 • Princesses: Just Another Galaxy
  Oyna
  Princesses: Just Another Galaxy
  9937 defa oynandı

  Yıldızlar arasında seni hangi yeni tarzlar bekliyor? Tabi ki Princesses: Just Another Galaxy oyununda eğlence ve moda dolu yepyeni bir güneş sistemi yolculuğu.

  Bu dört şık kraliyet üyesi, astronomiye ve dış uzaya bayılıyor. Bu çağ ötesi giydirme oyununda, evrenin gizemlerinden esinlenen harika kıyafetler bulmalarına yardımcı ol. Bu, dünyamızın dışında bir şey! 

  Daha fazla prenses oyunu mu arıyorsun? Öyleyse, Princesses at a Masquerade ve Princess Maker oyunlarını da oynamalısın.

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile makyaj ve giysi ara. 
  • SOL TIKLAMA ile, onları her bir kıyafette kullan.

   

 • Düğün Stili Yarışması
  Oyna
  Düğün Stili Yarışması
  29854 defa oynandı

  Bu üç gelin, düşün günleri için mükemmel kıyafetler arıyor. Ama hepsi bu değil! Ayrıca makyajlarında da biraz yardım fena olmazdı, üstelik renkli kontak lensler takıp takmama konusunda da emin değiller. Bu çevrimiçi giydirme ve düşün oyununda her birinin mükemmel görünmesine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  Oyna
  Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  21424 defa oynandı

  Bu dört şık prenses dışarı çıkmak ve bebekleri ile ilgilenmek konusunda çok hevesli. Çıkmadan önce harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin? Bebek arabaları yerine bebek kanguruları kullanacaklar.

 • Tokyo or London: Style Princess Choice
  Oyna
  Tokyo or London: Style Princess Choice
  2745 defa oynandı
 • Prensesin Oryantal Düğün Teması
  Oyna
  Prensesin Oryantal Düğün Teması
  12445 defa oynandı

  Bu giydirme ve düşün oyunundaki prenses Asya'nın geleneksel stillerine gerçekten bayılıyor. Bu nedenle kendisi için Oryantal temalı bir düğün planlamaya karar verdi. Kendisi için mükemmel bir elbise, nedimeleri için harika kıyafetler ve harika makyajlarla aksesuarlar seçmesine yardım edebilir misin?

 • Beauty: Okuldaki Yeni Kız
  Oyna
  Beauty: Okuldaki Yeni Kız
  23761 defa oynandı

  Beauty şehre yeni taşındı ve okuldaki ilk günü başlamak üzere. Bu çevrimiçi makyaj oyununda etkileyici şekilde giyinmesine yardım edebilir misin? Yeni arkadaşı Aura ile havalı stiller yaratacak.

 • Serena Date Night
  Oyna
  Serena Date Night
  22943 defa oynandı
 • Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  Oyna
  Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  83618 defa oynandı

  Bu sekin düğünde, tüm konukların göz alıcı kıyafetler giymesi gerekiyor. Bu nedenle bu iki prenses nedime elbiselerinin gök yüzündeki yıldızlar gibi parıldadığından emin olmak istiyor. Kızlara yönelik bu düğün temalı oyunda makyaja başlamadan önce mükemmel elbiseleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Princess: Enchanted Forest Ball
  Oyna
  Princess: Enchanted Forest Ball
  6461 defa oynandı

  Gerçekten sadece bir rüya mıydı? Büyülü yolculuğunda, bu genç kraliyet ailesi üyesine eşlik edebilir ve bu Princess: Enchanted Forest Ball oyununda sorunun cevabını keşfedebilirsin.

  Dün geceki harika rüyasında muhteşem bir diyarı ziyaret ettiğini gördü. Bu prenses oyununda geri dönüp büyülü bir baloya katılırken ona ve arkadaşlarına eşlik edebilirsin. Fantezi, eğlence ve bol moda dolu bir gece olacağından emin olabilirsin! 

  Princesses: Prom Ball ve Fairy Tale Princess Makeover mutlaka denemen gereken diğer iki çevrimiçi fantastik oyundur. 

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK makyaj ve elbiseleri incele. 
  • SOL TIKLAMA ile prensesler için onları seç.

   

 • Princesses: The College's Popular Squad
  Oyna
  Princesses: The College's Popular Squad
  4122 defa oynandı

  Bu soylular sadece krallığı yönetmiyor, okullarını da yönetiyorlar! Eğlence ve moda dolu başka bir yıl için, Princesses: The College's Popular Squad oyununda onlara katıl. 

  Sonbahar dönemi başlamak üzere ve programları çok fazla muhteşem aktivite ile dolu. Bu prenses oyununday aklaşan mezuniyet dansı için harika kıyafetler seçmelerine yardımcı ol. 

  Daha fazla giydirme oyunu oynamak ister misin? Öyleyse Back to School: Princesses Rush ve Princesses at a Masquerade oyunlarını da denemelisin. 

  Oyun Kontrolleri 

  • FAREYİ KULLANARAK eşyaları seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları her bir kıyafete uygula. 
 • Princesses: Prom Night Celebration
  Oyna
  Princesses: Prom Night Celebration
  5664 defa oynandı

  Eğitim yılının en büyük ve en muhteşem gecesi başlamak üzere! Princesses: Prom Night Celebration oyununda bu dört kraliyet üyesinin gece için hazırlanmasına yardımcı olabilir misin? 

  Mezuniyet balosuna geç kalıyorlar ve hakikaten moda önerilerine ihtiyaçları var. Bu giydirme oyununda onlar için hızlıca güzel cüppeler, aksesuarlar, makyajlar ve daha fazlasını seç.

  Back to School: Princesses Rush ve Princesses at a Masquerade denemek isteyebileceğin iki ayrı muhteşem prenses oyunudur.

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK prensesler için eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları balo kıyafetlerinin üzerinde kullan.

   

 • Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  Oyna
  Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  7492 defa oynandı

  Moda düşkünü bu üç arkadaş bu yılın Peri Diyarı Güzellik Yarışmasında birinci olmaya kararlı. Kim kazanacak? Bu sana bağlı! Kızlar için olan bu çevrimiçi giydirme oyununda giyecekleri mayoyu, elbiseyi ve daha fazlasını seçmelerinde onlara yardım et.