eGirlGames Oyunları

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  81058 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Princesses: Prom Night Celebration
  Oyna
  Princesses: Prom Night Celebration
  561 defa oynandı

  Eğitim yılının en büyük ve en muhteşem gecesi başlamak üzere! Princesses: Prom Night Celebration oyununda bu dört kraliyet üyesinin gece için hazırlanmasına yardımcı olabilir misin? 

  Mezuniyet balosuna geç kalıyorlar ve hakikaten moda önerilerine ihtiyaçları var. Bu giydirme oyununda onlar için hızlıca güzel cüppeler, aksesuarlar, makyajlar ve daha fazlasını seç.

  Back to School: Princesses Rush ve Princesses at a Masquerade denemek isteyebileceğin iki ayrı muhteşem prenses oyunudur.

  Oyun Kontrolleri

  • FAREYİ KULLANARAK prensesler için eşyalar seç. 
  • SOL TIKLAMA ile onları balo kıyafetlerinin üzerinde kullan.

   

 • High School Breakup Drama
  Oyna
  High School Breakup Drama
  14135 defa oynandı

  Cindy az önce erkek arkadaşının bir amigo ile öpüştüğünü gördü! High School Breakup Drama oyununda kırılan kalbini iyileştirmesine yardım eder misin?

  Arkadaşları bu aşk oyununda hem onun, hem de dolabı için hızlı bir güzelleştirme yapmaya karar verdi. Cindy'nin gözyaşlarını silerken onlara katılabilir, onun için muhteşem yeni makyaj ve kıyafetler seçebilir hatta daha da fazlasını yapabilirsin!

  Ellie: Love Trouble ve Princesses: Breakup Drama oynaman gereken diğer iki makyaj oyunudur

  Oyun Kontrolleri 

  • FARE HAREKETİ ile Cindy için eşya seç. 
  • SOL TIKLAMA ile kullan.

   

 • Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  Oyna
  Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  12703 defa oynandı

  Bu dört şık prenses dışarı çıkmak ve bebekleri ile ilgilenmek konusunda çok hevesli. Çıkmadan önce harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin? Bebek arabaları yerine bebek kanguruları kullanacaklar.

 • Fabulous Sweet 16
  Oyna
  Fabulous Sweet 16
  55510 defa oynandı
 • Hamile Sıkı Dostlar
  Oyna
  Hamile Sıkı Dostlar
  4624 defa oynandı

  Bu iki sıkı dost neredeyse bebeklerini kucaklarına alacak. Bu nedenle bu çevrimiçi oyunda bebek odalarını tasarlarken birbirlerine yardım etmeye karar verdiler. Mükemmel beşikler, dekorasyonlar ve daha pek çok şeyi seçmeye başlamadan önce rahat kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Bahar Tatilinin En İyileri
  Oyna
  Bahar Tatilinin En İyileri
  84072 defa oynandı

  Bahar Tatili başlamak üzere ve bu üç sıkı arkadaş sezonun en iyi stillerini denemeye hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda giyecek harika kıyafetler ve diğer şeyleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Ünlülerin Moda Savaşı
  Oyna
  Ünlülerin Moda Savaşı
  145530 defa oynandı

  Bu ünlülerden hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sahneye hakim olacak? Mükemmel bir moda yarışmasında boy göstermeden önce her birine mükemmel bir stil yaratmaları için yardım etmelisin.

 • Princesses Go Ice Skating
  Oyna
  Princesses Go Ice Skating
  172213 defa oynandı
 • Sıcacık Battaniye Tasarımı
  Oyna
  Sıcacık Battaniye Tasarımı
  16291 defa oynandı

  Bu kızlar bu çevrimiçi oyundaki şirin projede tasarım yeteneklerini sınıyor. Birkaç rahat battaniye tasarlamadan önce bazı rahat kıyafetler tasarlayacaklar. Bu projeyi mükemmel kılacak birkaç tavsiye verebilir misin?

 • Konser Öncesi Teras Partisi
  Oyna
  Konser Öncesi Teras Partisi
  8072 defa oynandı

  Bu gece büyük bir konser var ve bu moda sever kızlar konser başlamadan önce bir teras partisine katılacak. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda havalı geceleri başlamadan önce harika kıyafetler ve aksesuarlar seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  57558 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Sisters: Break-Up Plan
  Oyna
  Sisters: Break-Up Plan
  5146 defa oynandı

  Bu kız erkek arkadaşından henüz ayrıldı. Bu çevrimiçi makyaj ve giydirme oyununda bu ayrılığının üstesinden gelmesine yardım edebilir misin? Ona tümüyle yeni bir stil kazandıracak bir makyaja odaklanmak istiyor. Yeni bir makyaj, bir sürü harika kıyafet ve aksesuarlar deneyebilirsin.

 • Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  Oyna
  Okula Dönüş: Üniformasız Gün
  10997 defa oynandı

  Serbest Kıyafet Günü bu hafta ve bu dört arkadaş o gün için hazır olmak istiyor! En sevdikleri stilleri göstermek için sabırsızlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda mükemmel görünümler yaratmalarına yardım edebilir misin? Kıyafetlerini, ayakkabılarını ve aksesuarlarını seçebilirsin!

 • Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  Oyna
  Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  8213 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin okula geri dönme vakti geldi! Yeni yıla yeni stille başlamalarına yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda harika bir parti düzenliyorlar ve bazı havalı kıyafetler yaratmak istiyorlar. Hatta makyaj bile yapabilirsin!

 • Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  Oyna
  Prensesler: Cupid'in İlk Öpücük Macerası
  23218 defa oynandı

  Cupid yardımına gerçekten ihtiyaç duyan potansiyel çiftleri arıyor! Bu romantik çevrimiçi oyunda çiftlere aşık olmaları için yardım ederken ona katıl. Her çift ilk öpücüklerini alabilecek mi, ya da birbirleri için kötü bir eşleşme mi olacaklar?

 • Princess Back to College
  Oyna
  Princess Back to College
  9842 defa oynandı
 • Prensesler Diş Teli Takıyor
  Oyna
  Prensesler Diş Teli Takıyor
  10756 defa oynandı

  Bu prenseslerin her ikisi de görünüşe göre diş teline ihtiyaç duyacak. Bu tıp simülasyonu oyununda önce çürükleri ile ilgilenebilir misin?

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  51543 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Dişçide Acil Durum
  Oyna
  Dişçide Acil Durum
  440360 defa oynandı

  Bu kız son zamanlarda dişlerine iyi bakmamış. Bir sürü sağlıksız yiyecek tüketiyor ve kola şişelerini ağzıyla açmaya devam ediyor! Sonunda dişleri yüzünden acil servise geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda dişlerini düzeltmesine yardım edebilir misin?

 • Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  Oyna
  Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  13739 defa oynandı

  Anna ve arkadaşları bu çevrimiçi tasarım oyununda yatak odalarını yeniden dekore etmeye hazırlanıyor. Bir sürü havalı yastık, dekorasyon ve diğer muhteşem malzemeyi seçmesine yardım edebilir misin? Yatak odalarının şirin ve rahat olmasını istiyorlar!

 • Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  Oyna
  Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  34724 defa oynandı

  Blondie stresli bir hafta geçirdi ve en sevdiği spa merkezine gitmeye karar verdi. Masaj ve hızlı bir makyaj ile rahatlamasına ve yenilenmesine yardım edebilir misin? Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda hoş bir kıyafet ve harika bir makyaj seçebilirsin.

 • Prensesler: Korse Modası
  Oyna
  Prensesler: Korse Modası
  4325 defa oynandı

  Korseler 19. yüzyılda çok yaygındı. Şimdi bu prensesler bu giydirme oyununda atalarının izinden gidiyor. Her birine bir korse giymesi için yardım edebilir misin? Korseler en sevdikleri makyajlarla ve kıyafetlerle harika gidiyor.

 • Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  Oyna
  Prnsesler: Kawaii Üniformaları
  4854 defa oynandı

  Bu prenseslerin tümü Japonya'nın en havalı tarzlarını denemek ve bunları yeni okul üniformalarını yaratırken kullanmak istiyor! Bu giydirme ve tasarım oyununda süper kawaii görünümler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Kıyafetler, makyaj ve diğer şeylerde karar verebilirsin!

 • Divalar: Çevrimiçi Stil Yarışması
  Oyna
  Divalar: Çevrimiçi Stil Yarışması
  14649 defa oynandı

  Üç havalı diva. Üç harika stil. Bir çevrimiçi yarışma. Bu şık kızlardan hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda en iyi kombini yaratabilecek?

 • Fashionista: Weekend Challenge
  Oyna
  Fashionista: Weekend Challenge
  1718 defa oynandı

  Bu kızın moda sever arkadaşı, hafta sonu için eğlenceli ve heyecanlı bir yarışma düzenliyor. Yarışmanın konsepti yarışmacının seçtiği fantastik stillere göre üç kıyafet tasarlamak. Bu giydirme ve tasarım oyununda gerçekten havalı görünümler yaratmasına yardım edebilir misin?

 • Girls Traveling Around the World
  Oyna
  Girls Traveling Around the World
  8573 defa oynandı

  Bu üç kızın dünyanın çevresini dolaşacakları bir yolculuğa çıkma vakti geldi. Heyecan verici yolculukları için bir sürü harika kıyafete ve aksesuara ihtiyaçları var. Bu dünya turu giydirme ve tasarım oyununda hangi kıyafetlerin alınacağına karar vermelerine yardım edebilir misin?

 • Yol Arkadaşları
  Oyna
  Yol Arkadaşları
  14805 defa oynandı

  Bu iki iyi arkadaş yeni seyahatlerine çıkmak üzere. Birlikte seyahat etmeyi seviyorlar. Bu çevrimiçi giydirme oyununda harika kıyafetler seçmelerine ve seyahat için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Renkli Rulet
  Oyna
  Prensesler: Renkli Rulet
  6584 defa oynandı

  Bu prensesler Moda Çarkını çevirdiğinde hangi renkler gelecek? Bu havalı giydirme ve tasarım oyununda yanıtı öğrenebilirsin. Renkli kıyafetler tasarlamaları gerekiyor. Gerçekten göz alıcı bir kaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  Oyna
  Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  19043 defa oynandı

  Bu kraliyet gelinleri yaklaşan törenleri için çeşitli farklı düşün planlayıcılarını düşünüyordu. Belki sen mükemmel olabilirsin? Bu düğün temalı giydirme ve tasarım oyununda moda yeteneklerini sergile.

 • En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  Oyna
  En Yakın Arkadaşımın Düğünü
  24337 defa oynandı

  Bu kızın en yakın arkadaşı evlenmek üzere ve büyük gün için hazırlanıyorlar. Bu giydirme ve tasarım oyununda her şeyin mükemmel olması için onlara yardım edebilir misin? Hala kıyafetlerini seçmeleri, manikür yapmaları ve bir sürü süs yerleştirmeleri gerekiyor.

 • Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  Oyna
  Prensesler: Okul Aşkını Etkile
  4222 defa oynandı

  Bu prenseslerin üçü de gizli aşklarının kalbini kazanmaya kararlı. Bu göz alıcı giydirme ve tasarım oyununda gerçek aşkı bulmalarına yardım edebilir misin? Mükemmel erkek arkadaşlarını etkileyecek harika kıyafetler ve makyajlar bulmayı umuyorlar.

 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  28916 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • Prenses: Sonbahar Selfisi
  Oyna
  Prenses: Sonbahar Selfisi
  15554 defa oynandı

  Sonbahar resmen geldi ve bu üç prensesin her biri mükemmel mevsim selfileri çekmek istiyor. Bunlar için harika kıyafetler tasarlamalarına yardım edebilir misin? Giymek için harika şeyler seçmeden önce fantastik makyajlar yapmayı unutma. Her şey tamam olduğunda en sevdikleri parkın ağaçları altında fotoğraflarını çekebilirsin.

 • Princesses: Waiting for Santa
  Oyna
  Princesses: Waiting for Santa
  2427 defa oynandı