• Dişçide Acil Durum
  Oyna
  Dişçide Acil Durum
  233667 defa oynandı

  Bu kız son zamanlarda dişlerine iyi bakmamış. Bir sürü sağlıksız yiyecek tüketiyor ve kola şişelerini ağzıyla açmaya devam ediyor! Sonunda dişleri yüzünden acil servise geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda dişlerini düzeltmesine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Moda Oyunu
  Oyna
  Prensesler: Moda Oyunu
  163179 defa oynandı

  Bu iki şık prenses birbirine eğlenceli ve göz alıcı bir moda yarışmasında meydan okudu. Biri muhteşem bir kış kıyafeti seçerken diğeri harika bir yaz elbisesi seçecek. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda ne giyecekleri konusunda bazı önerilerde bulunarak kazananın belirlenmesine yardım edebilir misin?

 • Prenses Aşçı: Pasta Yarışması
  Oyna
  Prenses Aşçı: Pasta Yarışması
  79548 defa oynandı

  Bu iki prenses muhteşem bir pasta yarışmasına katılıyor. Her biri bir pasta yapacak ama önce mükemmel kıyafetler seçmeleri gerekiyor. Bu giydirme ve aşçılık oyununda mutfağa girmeden önce ne giyeceklerine karar vermelerine yardım eder misin?

 • Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  Oyna
  Prensesler: Göz Alıcı Nedimeler
  76839 defa oynandı

  Bu sekin düğünde, tüm konukların göz alıcı kıyafetler giymesi gerekiyor. Bu nedenle bu iki prenses nedime elbiselerinin gök yüzündeki yıldızlar gibi parıldadığından emin olmak istiyor. Kızlara yönelik bu düğün temalı oyunda makyaja başlamadan önce mükemmel elbiseleri seçmelerine yardım edebilir misin?

 • A Night Out With The Sisters
  Oyna
  A Night Out With The Sisters
  61297 defa oynandı
 • Ellie'nin Gelin Stilleri
  Oyna
  Ellie'nin Gelin Stilleri
  60414 defa oynandı

  Ellie düğün günü için planlar yapıyor ama tema seçiminde büyük sorun yaşıyor. Bu giydirme ve gelin oyununda beş farklı havalı tema arasında seçim yapmasına yardım edebilir misin? Deneyecek bir sürü elbise ve bunların yanında harika saç stilleri ve aksesuarlar var.

 • Prensesler: Esmer'e Karşı Sarışın
  Oyna
  Prensesler: Esmer'e Karşı Sarışın
  55422 defa oynandı

  Bir köşede saçları aysız bir gece kadar koyu olan bir prenses. Diğer tarafta güneşli bir günün öğleninde parıldayan altın saçlarıyla başka bir prenses. Bu şık kraliyet üyelerine, kızlara yönelik bu giydirme oyununda krallığın en moda prensesinin hangisi olduğunu belirlemelerinde yardım et. Her ikisi de en sevdikleri sosyal medya web sitesinde bir sürü beğeni almak için yarışacak.

 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  51269 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Prensesler Rahatlıyor: Kalın Örgüler
  Oyna
  Prensesler Rahatlıyor: Kalın Örgüler
  40718 defa oynandı

  Rapunzel ve arkadaşları en sevdikleri kalın örgü süveterlerini, elbiselerini ve dahasını göstermeye hazırlanıyor. Peki bunlardan hangilerini giymeliler? Kızlara yönelik bu kışa özgü giydirme oyununda kara vermeleri için onlara yardım edebilirsin.

 • Kızlar Gücü Stil Yarışması
  Oyna
  Kızlar Gücü Stil Yarışması
  34375 defa oynandı

  Bu iki kız, heyecan verici ve çok şık bir yarışmaya takım olarak katılıyor. Harika görünümler yaratmak için moda yeteneklerini kullanmalarına yardım edebilir misin? Bu çevrimiçi giydirme oyununda gerçek kız gücünü göstermeleri için tam olarak doğur makyajı ve kıyafetleri seçmeleri gerekiyor.

 • Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  Oyna
  Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  30833 defa oynandı

  Bu yurt kızları için parti zamanı. Dönem bitti, final sınavlarını da yeni verdiler ve şimdi kutlamaya hazırlanıyorlar. Bu giydirme oyununda harika kıyafetler ve aksesuarlar seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Aşırı Şirinlik
  Oyna
  Prensesler: Aşırı Şirinlik
  27952 defa oynandı

  Bu iki prensesin kendilerini yeniden yaratma zamanı geldi. Ama yalnızca kendi stilleri üzerinde çalışmıyorlar. Ayrıca kızlara yönelik bu çevrimiçi tasarım ve giydirme oyununda kendi şatolarını da yeniden dekore etmek istiyorlar. Süper harika mobilyalar seçmelerine ve kıyafetler üzerinde çalışmaya başlamadan önce dekorasyon yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Bayan Güzellik Yarışması
  Oyna
  Bayan Güzellik Yarışması
  27526 defa oynandı

  Bayan Güzellik Yarışması başlamak üzere. Bu şık yarışmacılardan hangisi birincilik ödülünü evine götürecek? Bu tümüyle sana bağlı! Kızlara yönelik bu giydirme oyununda sahneye çıkmadan önce mükemmel elbiseyi, mayoyu ve aksesuarları seçmelerine yardım et.

 • Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  Oyna
  Blondie: Rahatlatıcı Spa Seansı
  27364 defa oynandı

  Blondie stresli bir hafta geçirdi ve en sevdiği spa merkezine gitmeye karar verdi. Masaj ve hızlı bir makyaj ile rahatlamasına ve yenilenmesine yardım edebilir misin? Kızlara yönelik bu çevrimiçi oyunda hoş bir kıyafet ve harika bir makyaj seçebilirsin.

 • Prensesler: Hamile Modası
  Oyna
  Prensesler: Hamile Modası
  26459 defa oynandı

  Bu prenseslerin neredeyse anne olacak olmaları en son moda stillerinde giyinemeyecekleri anlamına gelmiyor! Bu giydirme oyununda onlar için harika kıyafetler ve aksesuarlar seç.

 • Sıkı Dostlar Ayrılma Kılavuzu
  Oyna
  Sıkı Dostlar Ayrılma Kılavuzu
  25014 defa oynandı

  Liv erkek arkadaşından yeni ayrıldı! Bu çevrimiçi oyunda onun bu durumu atlamasına yardım etmeye çalışan sıkı dostlarına katılmaya ne dersin? Göz yaşları silinecek, iyi bir makyaj yapılacak, yeni kıyafetler bulunacak ve daha bir sürü şey yapılacak.

 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  24958 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • En İyi Arkadaşlar: Yoga Sınıfı
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar: Yoga Sınıfı
  22684 defa oynandı

  Bu en iyi arkadaşlar yoga sınıfına geç kalıyor! Bu çevrimiçi giydirme oyununda ne giyeceklerine hızlı şekilde karar vermelerine yardım edebilir misin? Sınıftan çıktıklarında da hızlı ve sağlıklı bir atıştırmalık hazırlamalarına yardım edebilirsin.

 • Düğün Stili Yarışması
  Oyna
  Düğün Stili Yarışması
  21840 defa oynandı

  Bu üç gelin, düşün günleri için mükemmel kıyafetler arıyor. Ama hepsi bu değil! Ayrıca makyajlarında da biraz yardım fena olmazdı, üstelik renkli kontak lensler takıp takmama konusunda da emin değiller. Bu çevrimiçi giydirme ve düşün oyununda her birinin mükemmel görünmesine yardım edebilir misin?

 • Ellie's Red Addiction
  Oyna
  Ellie's Red Addiction
  19846 defa oynandı
 • En İyi Arkadaşlar: Şık Orkideler
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar: Şık Orkideler
  19672 defa oynandı

  Orkideler dünyanın en harika çiçeklerindendir. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda tümüyle yeni kıyafetler tasarlarken bu iki en iyi arkadaşla takılabilirsin. Önce güzel bir makyaj yapmaları gerekiyor.

 • Prensesler Muhteşem Nedimeler Oluyor
  Oyna
  Prensesler Muhteşem Nedimeler Oluyor
  19447 defa oynandı

  Bu şık prenseslerin en iyi arkadaşları evleniyor. Onlardan da büyük gün için kendi nedime kıyafetlerini seçmelerini istedi. Bu giydirme oyununda muhteşem etekler, aksesuarlar ve daha pek çok şeyi seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Ünlüler: Modacı Düğün Elbisesi
  Oyna
  Ünlüler: Modacı Düğün Elbisesi
  16994 defa oynandı

  Bu iki ünlü düğün günleri için hazırlanıyor. Bu çevrimiçi giydirme ve düşün oyununda ikisinin de mükemmel görünmesine yardım edebilir misin? Hangi kıyafeti ve hangi makyajı seçecekleri konusunda hiçbir fikirleri yok.

 • Beauty: Okuldaki Yeni Kız
  Oyna
  Beauty: Okuldaki Yeni Kız
  16719 defa oynandı

  Beauty şehre yeni taşındı ve okuldaki ilk günü başlamak üzere. Bu çevrimiçi makyaj oyununda etkileyici şekilde giyinmesine yardım edebilir misin? Yeni arkadaşı Aura ile havalı stiller yaratacak.

 • Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  Oyna
  Prensesler: Düğün Planlayıcıları
  16294 defa oynandı

  Bu kraliyet gelinleri yaklaşan törenleri için çeşitli farklı düşün planlayıcılarını düşünüyordu. Belki sen mükemmel olabilirsin? Bu düğün temalı giydirme ve tasarım oyununda moda yeteneklerini sergile.

 • Kız Kardeşlerin Moda Yarışması
  Oyna
  Kız Kardeşlerin Moda Yarışması
  14628 defa oynandı

  Bu kız kardeşlerin hangisi en şık olanı? Yanıtı bu muhteşem giydirme oyununda bulacaksın. Bu yılın Moda Ödülleri törenine katılmadan önce muhteşem makyajı ve kıyafetleri seçmelerine yardım edebilir misin? Bir tanesi kesin kazanacak!

 • Serena Date Night
  Oyna
  Serena Date Night
  14324 defa oynandı
 • Prensesler: Ev Dekorasyonu Uzmanları
  Oyna
  Prensesler: Ev Dekorasyonu Uzmanları
  13910 defa oynandı

  Bu iki prenses iç mekan tasarımı konusunda bilinmesi gereken her şeyi biliyor... Ya da acaba biliyorlar mı? Bu evdeki odaları yeniden dekore ederken onlara bazı tavsiyeler verebilir misin? Bu çevrimiçi oyunda bir banyo, bir salon ve bir veranda tasarlarken ve bu mekanları bir sürü harika mobilya ile donatırken tasarım ipuçların çok işe yarayabilir.

 • Prenses: Pastel Saç Stilleri
  Oyna
  Prenses: Pastel Saç Stilleri
  13869 defa oynandı

  Bu üç prensesin her biri saçlarıyla gerçekten sıra dışı bir şeyler yapmak istiyor. Kızlara yönelik bu makyaj oyununda biraz canlı ve heyecan verici saç stilleri seçmelerine yardım edebilir misin? Ayrıca yeni saçlarıyla harika görünecek kıyafetler ve aksesuarlar da seçmek istiyorlar.

 • Prensesler: Kedi Modası
  Oyna
  Prensesler: Kedi Modası
  13461 defa oynandı

  Bu dört prenses kedilere bayılıyor. Bu nedenle en sevdikleri tüylü dostlarından ilham aldıkları şık giysiler arıyorlar. Kızlara yönelik bu çevrimiçi giydirme oyunda göz alıcı hale gelmelerine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Çiçekçiler
  Oyna
  Prensesler: Çiçekçiler
  13434 defa oynandı

  Bir çiçekçi dükkanında çalışmak çok eğlenceli olabilir. Prenseslerin kendilerine ait bir çiçekçi açmış olmalarının nedeni işte bu! Bu giydirme ve tasarım oyununda, onlar günün ilk müşterileriyle ilgilenmeden önce, ne giyeceklerine karar vermelerine yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Hayvan Bakımı
  Oyna
  Prensesler: Hayvan Bakımı
  13205 defa oynandı

  Bu prenses evine giderken bir değil tam iki küçük yavru buldu! Biraz TLC işe yarayabilir. Bu şirin simülasyon oyununda ona ve arkadaşına yavruların yaralarının iyileştirmek, banyo yaptırmak ve diğer şeyler için yardım edebilir misin?

 • Ellie ile 4 Mevsim
  Oyna
  Ellie ile 4 Mevsim
  13188 defa oynandı

  Ellie, bu giydirme oyununda her mevsim için fantastik bir görünüm elde etmek istiyor. Yıl boyunca her sezon için harika kıyafetler ve saç stilleri tasarlamasına yardım eder misin? Kış için şık ve sıcak tutacak, yaz aylarında ise tazelik ve serinlik hissi verecek kıyafetlere ihtiyacı var.

 • Moda Tutkunu Prensesler
  Oyna
  Moda Tutkunu Prensesler
  12630 defa oynandı

  Bu beş prenses modayı gerçekten seviyor. Bu giydirme oyununda en son stilleri denerken onlara katılabilirsin. En yeni kıyafetlerini tasarlarken senin yardımın gerçekten işe yarayabilir.

 • Sosyal Medyadaki Tırnak Tasarımlarım
  Oyna
  Sosyal Medyadaki Tırnak Tasarımlarım
  12551 defa oynandı

  Bu üç prenses yeni manikürlerini sosyal medyadaki tüm arkadaşlarıyla paylaşmak istiyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda tırnaklarına oje sürmelerine ve harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Beli Açık Tişört Tasarımı
  Oyna
  Beli Açık Tişört Tasarımı
  12463 defa oynandı

  Beli açık tişörtler havalı ve şık kalmanın harika bir yolu! Bu giydirme ve tasarım oyununda bu iki şık kıza bir kaç tane tasarlaması için yardım edebilir misin? Gerçekten harika ve şirin desenli stiller arıyorlar.