• Dişçide Acil Durum
  Oyna
  Dişçide Acil Durum
  284614 defa oynandı

  Bu kız son zamanlarda dişlerine iyi bakmamış. Bir sürü sağlıksız yiyecek tüketiyor ve kola şişelerini ağzıyla açmaya devam ediyor! Sonunda dişleri yüzünden acil servise geldi. Bu tıp simülasyonu oyununda dişlerini düzeltmesine yardım edebilir misin?

 • Princesses Go Ice Skating
  Oyna
  Princesses Go Ice Skating
  153446 defa oynandı
 • Hamile Sıkı Dostlar
  Oyna
  Hamile Sıkı Dostlar
  1184 defa oynandı

  Bu iki sıkı dost neredeyse bebeklerini kucaklarına alacak. Bu nedenle bu çevrimiçi oyunda bebek odalarını tasarlarken birbirlerine yardım etmeye karar verdiler. Mükemmel beşikler, dekorasyonlar ve daha pek çok şeyi seçmeye başlamadan önce rahat kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin?

 • Prenseslerin Bebek Prenses Bakımı 2
  Oyna
  Prenseslerin Bebek Prenses Bakımı 2
  4361 defa oynandı

  Şatoda yine yoğun bir gün ve bu bebek prensesin yoğun bir bakıma ve özene ihtiyacı var! Bu çevrimiçi simülasyon oyununda banyosunu yaptırıp, mamasını yedirip diğer işleri ile ilgilenebilir misin? Annesinin gerçekten de senin yardımına ihtiyacı var.

 • Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  Oyna
  Prensesler: Okula Dönüş Partisi
  434 defa oynandı

  Bu moda sever prenseslerin okula geri dönme vakti geldi! Yeni yıla yeni stille başlamalarına yardım edebilir misin? Bu giydirme ve tasarım oyununda harika bir parti düzenliyorlar ve bazı havalı kıyafetler yaratmak istiyorlar. Hatta makyaj bile yapabilirsin!

 • Rahat Süveterimi Tasarla
  Oyna
  Rahat Süveterimi Tasarla
  12642 defa oynandı

  Bu üç kız rahat ve süper şık yeni süveterler arıyor! Bu giydirme ve tasarım oyunundaki sanal stüdyoda birkaç tane tasarlayabilir misin? Ayrıca kızların görünümlerini tamamlayacak bazı havalı etekler ve aksesuarlar da seçebilirsin.

 • Sisters Halloween Night
  Oyna
  Sisters Halloween Night
  3827 defa oynandı
 • En İyi Arkadaşlar Paris'te
  Oyna
  En İyi Arkadaşlar Paris'te
  21162 defa oynandı

  Bu üç en iyi arkadaş Paris seyahatlerinden çok keyif aldı. En yeni moda trendlerinin tümünü incelediler. Bu giydirme ve tasarım oyununda bir fotoğraf çekip bunu bir kartpostal hazırlamak için kullanmadan önce havalı kıyafetler seçmeleri için yardım edebilir misin?

 • Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  Oyna
  Island Princess: Acil Tırnak Tedavisi
  23328 defa oynandı

  Island Princess bu medikal simulasyon oyununda bir çeşit ayak tırnağı mantarı ile uğraşıyor! Rahatlatıcı bir pedikür yaptırmadan önce tırnağını tedavi ettirmesine yardım edebilir misin?

 • Princess Back to College
  Oyna
  Princess Back to College
  5915 defa oynandı
 • Princesses City Trip
  Oyna
  Princesses City Trip
  10353 defa oynandı
 • Rahat Kızlar Gecesi
  Oyna
  Rahat Kızlar Gecesi
  5990 defa oynandı

  Bu moda sever kızlar bu gece evde kalmaya ve harika makyajlar denemeye karar verdi! Bu çevrimiçi oyunda bir sürü makyaj, oje ve rahat giysi denemelerine yardım edebilir misin? Hatta saçlarını yapmalarına bile yardım edebilirsin!

 • Düğün Stili Yarışması
  Oyna
  Düğün Stili Yarışması
  23248 defa oynandı

  Bu üç gelin, düşün günleri için mükemmel kıyafetler arıyor. Ama hepsi bu değil! Ayrıca makyajlarında da biraz yardım fena olmazdı, üstelik renkli kontak lensler takıp takmama konusunda da emin değiller. Bu çevrimiçi giydirme ve düşün oyununda her birinin mükemmel görünmesine yardım edebilir misin?

 • Prenses: Aşk Mücadelesi
  Oyna
  Prenses: Aşk Mücadelesi
  53050 defa oynandı

  Harika bir çocuk bu prenseslerin en sevdiği kafenin kapısından içeri adım attı. Prenseslerin her ikisi de bu giydirme oyununda bu çocuğun kalbini kazanmaya kararlı. Yeni bir latte siparişi için kasaya gelmeden önce mükemmel kıyafetleri seçmelerine yardım et. Prenseslerden hangisi onun kız arkadaşı olabilecek?

 • Ünlülerin Moda Savaşı
  Oyna
  Ünlülerin Moda Savaşı
  114307 defa oynandı

  Bu ünlülerden hangisi bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda sahneye hakim olacak? Mükemmel bir moda yarışmasında boy göstermeden önce her birine mükemmel bir stil yaratmaları için yardım etmelisin.

 • Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  Oyna
  Peri Diyarı Güzellik Yarışması
  4523 defa oynandı

  Moda düşkünü bu üç arkadaş bu yılın Peri Diyarı Güzellik Yarışmasında birinci olmaya kararlı. Kim kazanacak? Bu sana bağlı! Kızlar için olan bu çevrimiçi giydirme oyununda giyecekleri mayoyu, elbiseyi ve daha fazlasını seçmelerinde onlara yardım et.

 • Kötü Prenses: Romantik vs. Sert
  Oyna
  Kötü Prenses: Romantik vs. Sert
  3586 defa oynandı

  Bu kötü prenses bugün yeni stiller denemek istiyor ve cesaretin varsa ona bazı moda ipuçları verebilirsin! Bu kötülüklerle dolu, kızlar için giydirme oyununda prensesin evine adım at ve üç farklı kıyafet seçmesine yardımcı ol. Prenses, hem sert hem de yumuşak ve romantik yanını gösterebilecek yeni kıyafetler ve makyajlar denemek istiyor.

 • Kız Kardeşlerin Lise Mezuniyeti
  Oyna
  Kız Kardeşlerin Lise Mezuniyeti
  22120 defa oynandı

  Mezuniyet bu gece ve bu iki şık kız kardeş hazır değil! Hızlı bir şekilde kıyafet, aksesuar, ve makyaj seçmelerine yardım edebilir misin? Bu giydirme oyununda yardım etmezsen zamanında yetişemeyecekler.

 • Dostlarının Doğum Günü
  Oyna
  Dostlarının Doğum Günü
  11177 defa oynandı

  Bu iki kız kardeş için parti zamanı! En iyi dostlarının doğum günü için bir kutlama yapıyorlar ve kutlamanın olabildiğince mükemmel olması gerekiyor. Ne de olsa dostları bir prenses. Bu giydirme ve tasarım oyununda saraylı arkadaşlarının doğum gününün gerçekten unutulmaz olmasını sağlamalarına yardım edebilir misin?

 • Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  Oyna
  Buz Prensesi: Gerçek Dişçi Deneyimi
  35623 defa oynandı

  Buz Prensesi dişlerini fırçalayıp yıkamayı sürekli unutuyor. Ne yazık ki bu yüzden bu tıp simülasyonu oyununda birkaç çürük ile uğraşması gerekiyor. Dişçisinin ofisinde seni bekliyor ve her bir çürüğe dolgu yapabileceğini umuyor.

 • Prensesler: Hayvan Bakımı
  Oyna
  Prensesler: Hayvan Bakımı
  14513 defa oynandı

  Bu prenses evine giderken bir değil tam iki küçük yavru buldu! Biraz TLC işe yarayabilir. Bu şirin simülasyon oyununda ona ve arkadaşına yavruların yaralarının iyileştirmek, banyo yaptırmak ve diğer şeyler için yardım edebilir misin?

 • Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  Oyna
  Mükemmel Yatak Odası Dekorum
  11770 defa oynandı

  Anna ve arkadaşları bu çevrimiçi tasarım oyununda yatak odalarını yeniden dekore etmeye hazırlanıyor. Bir sürü havalı yastık, dekorasyon ve diğer muhteşem malzemeyi seçmesine yardım edebilir misin? Yatak odalarının şirin ve rahat olmasını istiyorlar!

 • Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  Oyna
  Sarışın: Sürücü Ehliyeti
  6583 defa oynandı

  Sarışın ehliyetini almak için sürüş yeteneklerini geliştiriyordu. Bu sabah sınavı için DMV'ye gidecek. Bu giydirme oyununda evinden çıkmadan önce doğru giysiyi seçmesine yardım edebilir misin?

 • Nedime Savaşları
  Oyna
  Nedime Savaşları
  26211 defa oynandı

  Bu nedimelerin tümü bu çılgın giydirme ve düğün oyununda birbirlerini alt etmeye çalışıyor. Arkadaşlarının yaklaşan düğününde mükemmel bir stil yaratmaları için her birine yardım edebilir misin? Hangisi en iyi görünecek? Hepsi sana bağlı!

 • Prensesin Oryantal Düğün Teması
  Oyna
  Prensesin Oryantal Düğün Teması
  4904 defa oynandı

  Bu giydirme ve düşün oyunundaki prenses Asya'nın geleneksel stillerine gerçekten bayılıyor. Bu nedenle kendisi için Oryantal temalı bir düğün planlamaya karar verdi. Kendisi için mükemmel bir elbise, nedimeleri için harika kıyafetler ve harika makyajlarla aksesuarlar seçmesine yardım edebilir misin?

 • Sisters DJs
  Oyna
  Sisters DJs
  4820 defa oynandı
 • Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  Oyna
  Bebek ve Ayıcığın Oyun Zamanı
  7429 defa oynandı

  Bebek ve en iyi arkadaşı ayıcık birlikte harika bir öğleden sonra geçirmeye hazırlanıyor. Onlara katılıp bu eğlenceli etkinliklerin her birinin keyfini onlarla çıkarabilirsin. Bu şirin simülasyon oyununda çiçek toplamalarına, Bebek bisikletini yıkamalarına ve diğer şeyleri yapmalarına yardım edebilir misin?

 • Serena Date Night
  Oyna
  Serena Date Night
  15444 defa oynandı
 • Ellie's Futuristic Outfits
  Oyna
  Ellie's Futuristic Outfits
  6091 defa oynandı
 • Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  Oyna
  Prensesler: Bebek Giydirme Eğlencesi
  6284 defa oynandı

  Bu dört şık prenses dışarı çıkmak ve bebekleri ile ilgilenmek konusunda çok hevesli. Çıkmadan önce harika kıyafetler seçmelerine yardım edebilir misin? Bebek arabaları yerine bebek kanguruları kullanacaklar.

 • Denizkızının Instaphoto Profili
  Oyna
  Denizkızının Instaphoto Profili
  9493 defa oynandı

  Bu büyülü prenses en sevdiği sosyal medya sitesindeki sayfasını güncelliyor. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda neyi yayınlayacağına karar verirken ona yardım edebilir misin? Onun için arkadaşları ile paylaşabileceği bazı öyküler seçebilir ve en yeni kıyafetleri ile selfie çekmesine yardı edebilirsin.

 • Yol Arkadaşları
  Oyna
  Yol Arkadaşları
  7396 defa oynandı

  Bu iki iyi arkadaş yeni seyahatlerine çıkmak üzere. Birlikte seyahat etmeyi seviyorlar. Bu çevrimiçi giydirme oyununda harika kıyafetler seçmelerine ve seyahat için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Prensesler: Manikür Uzmanları
  Oyna
  Prensesler: Manikür Uzmanları
  7264 defa oynandı

  Bu prensesler manikürde harikalar yaratıyor. Bu çevrimiçi baştan yaratma oyununda becerilerinde ustalaşmalarına yardım edebilir misin? Arkadaşları için bir sürü harika stil yaratmak istiyorlar.

 • Princesses: Roller Girls
  Oyna
  Princesses: Roller Girls
  6342 defa oynandı
 • Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  Oyna
  Yurt Kızları: Parti Eğlencesi
  34947 defa oynandı

  Bu yurt kızları için parti zamanı. Dönem bitti, final sınavlarını da yeni verdiler ve şimdi kutlamaya hazırlanıyorlar. Bu giydirme oyununda harika kıyafetler ve aksesuarlar seçmelerine yardım edebilir misin?