Crazygames

 • ATV Quad Racing
  Oyna
  ATV Quad Racing
  85556 defa oynandı

  Arazi yarışı harikadır, özellikle de bir ATV kullandığında. Bu çevrimiçi oyunda gerçek bir yarışta biraz çamur sıçratmaya hazırlan. Yol boyunca para toplayabilir ve bunlarla yarışlar arasında daha iyi motorlar satın alabilirsin.

 • Russian Car Driver
  Oyna
  Russian Car Driver
  838034 defa oynandı

 • Cat 3D Simulator
  Oyna
  Cat 3D Simulator
  114431 defa oynandı

 • Köpek Simülatörü: Yavru Köpek Tasarlama
  Oyna
  Köpek Simülatörü: Yavru Köpek Tasarlama
  102666 defa oynandı

  Özellikle bu 3B çevrimiçi oyununda bir köpek yavrusu olmak zor! Sevdiğin ufaklığı seç ve bir dizi destansı meydan okumaya hazır ol. Trambolinde zıplayabilir, topları yüzme havuzuna itebilir ve bir atlıkarıncaya binebilir misin? Öyleyse, köpek yavrun bir sürü şirin giysi satın alırken kullanabileceğin sanal paralar kazanacaksın.

 • Vehicle Simulator
  Oyna
  Vehicle Simulator
  37859 defa oynandı

  Bu tümüyle çılgın çevrimiçi aksiyon oyununda biraz motor karmaşası yaşamanın vakti geldi. Mancınığın kumandasına geç ve bu arabaları ne kadar uzağa fırlatabileceğini gör. Çarptıklarında patlayacaklar ve yok ettiklerinden bir sürü para kazanacaksın, ayrıca trafiği dağıtacaklar, binaları yıkacaklar ve daha pek çok şeye neden olacaklar!

 • Dog Simulator 3D
  Oyna
  Dog Simulator 3D
  25587 defa oynandı

  Kimse bir köpek olmanın kolay olacağını söylemedi! Bu çılgın 3B simülasyon oyununda sen de öğrenebilirsin. Para, lezzetli yiyecekler ve daha pek çok şey ararken bu Dalmaçyalıya ve arkadaşlarına katıl.

 • 3B Ejderha: Vice City
  Oyna
  3B Ejderha: Vice City
  34691 defa oynandı

  Vice City, birkaç taşkınlık yapmak için oldukça güzel bir yer. Sokakları bir kaslı arabayla mı inletmek istersin yoksa gerçek bir ejderhanın sırtında mı? Bu aksiyon dolu 3B oyunda aracı ya da canavarı seçebilirsin.

 • Maximum Acceleration
  Oyna
  Maximum Acceleration
  245894 defa oynandı

 • At Simülatörü 3B
  Oyna
  At Simülatörü 3B
  18387 defa oynandı

  Vahşi bir at olmak neye benzerdi? Eh bu soruyu yanıtlamak o kadar kolay değil, ama bu simülasyon oyunu sanal olarak sana bu şansı sunuyor! Kırlarda dolaşıp ailesine getirebileceği bir sürü lezzetli yiyecek ararken bu heybetli ata katıl.

 • Whack your Ex
  Oyna
  Whack your Ex
  12959 defa oynandı

 • Amazing Spider Police
  Oyna
  Amazing Spider Police
  41958 defa oynandı

  Bu yüksekten uçan polis, bu garip ve vahşi aksiyon oyununda düşmanları ile kanunun her iki tarafında mücadele ediyor. Şehirde yolunu açmaya ve karşısına çıkan arabaları çalmaya çalışırken gangsterleri ve polisi alt etmesine yardım edebilir misin?

 • Çelik Adam Süper Kahraman
  Oyna
  Çelik Adam Süper Kahraman
  25914 defa oynandı

  Bu garip süper kahraman için yine yoğun bir gün. Savaşacak bir sürü gangster aramaya çıkmadan önce zırhlı kostümünü özelleştirirken ve silahlar ve diğer şeyleri satın alırken ona katıl. Ayrıca bu vahşi aksiyon ve keşif oyununda tanklar ve arabalar da ödünç alabilir.

 • Bullet Force
  Oyna
  Bullet Force
  23691 defa oynandı

 • Taxi Driver 2
  Oyna
  Taxi Driver 2
  39151 defa oynandı

 • Ürkütücü Nine Çığlığı: Korkunç Freddy
  Oyna
  Ürkütücü Nine Çığlığı: Korkunç Freddy
  27026 defa oynandı

  Çok ürkütücü eski bir evin yatak odalarında birinde uyandın. Buraya nasıl geldin? Daha da önemlisi bu karanlık koridorlarda ne tür kötülükler geziniyor? Bu korkutucu 3B macera oyununda beş günden kısa sürede kaçabilecek misin? Kaçmak için gerekli olacak nesneleri ararken gizlenecek yerleri de gözden kaçırma.

 • Drift Kulübü Oyunları
  Oyna
  Drift Kulübü Oyunları
  22747 defa oynandı

  Bu zorlu parkurlarla başa çıkabilir misin? Bu yoğun yarış oyununda bazıları gerçekten keskin olan virajlarda yoldan çıkmamak için drift yeteneklerini kullanmak gerekecek. Ayrıca daha iyi araçlar, daha havalı boya işleri ve daha pek çok şey için para da kazanabilirsin!

 • Metro Çarpışması 3B Remastered
  Oyna
  Metro Çarpışması 3B Remastered
  71916 defa oynandı

  Bu metro tünellerinde trenler ilerlemiyor ama bu 3B çok oyunculu nişancı oyununda kendini kesinlikle koşturman gerekiyor. Mermilerden kaçarken ve harika silahlar ararken kırmızı ya da mavi ekibe katıl. Seni parçalara ayırmadan önce diğer ekibi alt edebilecek misin?

 • Crazy Stunt Cars 2
  Oyna
  Crazy Stunt Cars 2
  147461 defa oynandı

  Bazı yok edilemez kaslı arabalar, askeri araçlar ve daha fazlasını bu çılgın sürüş oyununda özelleştirebilirsin. Rampalardan uçmadan ve 360 derecelik dönüşler yapmadan önce boyalarını değiştir ve ayarlarını yap.

 • Gangsterler Takımı
  Oyna
  Gangsterler Takımı
  24238 defa oynandı

  Bu çok oyunculu nişancı oyununda hayatının savaşına başlamadan önce gangsterini özelleştir. Savaşa Kırmızı Takım ile katıl ya da Mavi Takım yanında savaş. Düşmanlarını patlayıcılardan makineli tüfeklere kadar her şeyle öldürebilirsin.

 • Color Tunnel
  Oyna
  Color Tunnel
  107195 defa oynandı

  Bu tünel son derece tehlikeli engellerle dolu. Bu 3B yarış oyununda hiçbirine çarpmadan bu engelleri atlatabilir misin? Engellerden kaçınmak için elinden geleni yap!

 • 4th and Goal 2010
  Oyna
  4th and Goal 2010
  328 defa oynandı

 • Crazy Wars
  Oyna
  Crazy Wars
  327403 defa oynandı

  Bu çok oyunculu, birinci şahıs nişancı oyununda olaylar çılgın bir hal alıyor. Dünyanın her yerinden diğer oyuncularla ekip oluştur ve rakiplerini elemeye çalış. Batı Ekibi ile mi savaşacaksın yoksa Doğu Ekibi kuvvetlerine mi katılacaksın?

 • Getaway Shootout
  Oyna
  Getaway Shootout
  57446 defa oynandı

  Bu nostaljik aksiyon oyununda kendine bir yol açabilecek misin yoksa sonun hapis mi (hatta daha da kötüsü ölüm mü) olacak? Bazuka gibi harika silahlar ararken kaçmak için savaş ya da iki oyuncu modunda arkadaşına karşı oyna. En yakın trene yetişmek için iki katlı otobüslerden atlarken açık kanalizasyon kapaklarına dikkat et, yoksa kendini doğruca kanalizasyonda bulursun.

 • 4 x 4 Arazi Sürücüsü
  Oyna
  4 x 4 Arazi Sürücüsü
  6056 defa oynandı

  Bu 3B sürüş oyununda deneyebileceğin birkaç harika arazi aracı var. Şehri bir pikap kamyonet, bir ATV ya da süper havalı bir askeri cip ile keşfet!

 • Çılgın Akrobasi Arabaları
  Oyna
  Çılgın Akrobasi Arabaları
  377152 defa oynandı

  Bu serbest sürüş oyununda tonlarca harika akrobasi hareketi yapabilirsin. Kamyonetlerden askeri araçlarla kadar her şeyle rampalardan uç ve 360 derece halkalarda yarış. Ama yeteneklerini gerçekten göstermek istiyorsan 70 model kaslı arabalardan ya da modern spor araçlardan birinin direksiyonuna geç.

 • Kale İnşası ve Nişancı Simülatörü
  Oyna
  Kale İnşası ve Nişancı Simülatörü
  21454 defa oynandı

  Bu fütüristik nişancı oyununda bir dizi destansı savaş için bu android ile takım kur. Kaleler inşa ederken ve düşmanlarını birer birer yok ederken ona yardım edebilir misin?

 • Papers.Scissors.Rocks
  Oyna
  Papers.Scissors.Rocks
  644 defa oynandı

 • Arafta Yedi Gün
  Oyna
  Arafta Yedi Gün
  84 defa oynandı

  Araftaki yeni işine hoş geldin! Hangi ruhların Kötü Yere gideceğine ve hangilerinin İyi Yeri gerçekten hak ettiğine karar vereceksin. Bu şaşırtıcı ve ruhani çevrimiçi oyundaki ilk iş haftanda doğru kararlar vermeye çalışırken patronun Azrail'i etkileyebilecek misin? Yedi Ölümcül Günah ile Ana Erdemleri birbirine karıştırma yeter!

 • Safari Şefi
  Oyna
  Safari Şefi
  730 defa oynandı

  Bu yaratıcı şef dünyayı dolaşacağı bir mutfak seferine çıkıyor! Bu şirin ve eğlenceli bulmaca oyununda her türden sevimli hayvan için harika yemekler yaparken ona katılmak ister misin? Tukanları, aslanları ve daha pek çok hayvanı beslerken gerçekten de yardımına ihtiyacı var!

 • Farkle Ustası
  Oyna
  Farkle Ustası
  1314 defa oynandı

  Bu zorlu zar oyununda gerçek bir usta olabilir misin? Diğer oyuncularla ya da bilgisayara karşı oynayabilirsin. Bakalım en yüksek skoru alabilecek misin?

 • Cow Defender
  Oyna
  Cow Defender
  498 defa oynandı

  Mars'a inek mi gerekiyor? Bu huzur dolu çiftlik kasabasının semalarında UFO'lar tespit edildi. Görünüşe göre tüm inekleri çalıp gezegenlerine götürmeye kararlılar! Aracına atla ve bu çılgın aksiyon oyununda ne pahasına olursa olsun inekleri koru. İnekleri güvenli yerlere taşıyıp, onlar kasabadaki tüm ahırları yok etmeden önce UFO'ları patlatmalısın.

 • Siber Öfke: İntikam
  Oyna
  Siber Öfke: İntikam
  6114 defa oynandı

  Bu fütüristik metropol tamamen suç çeteleriyle dolu. Şimdi, bu yana ilerleyen kavga oyununda günü kurtarmak için her şey üç cesur Boris, Mangus ve Sonya adındaki üç kanun dışı yasa savunucusuna bağlı. Bir arkadaşınla takım ol ya da tek başına ilerle, kötü adamların merkezini bulmaya çalışırken yolunu tekme ve yumruklarla aç.

 • Çarpışan Metal: Drift Savaşları
  Oyna
  Çarpışan Metal: Drift Savaşları
  5613 defa oynandı

  Bu 3B sürüş oyununda küçük bir araç kargaşasına hazır ol. Her türden garip ve vahşi karaktere karşı ölümüne savaşacaksın. Acımasız yol savaşçısı Tina ya da sirklere layık ölümcül bir sürücü olan Şeytani Palyaço ile karşılaştığında hayatta kalabilecek misin? Tonlarca drift içerecek bir bitiş çizgisi için savaşırken onlarla ya da düşmanlarından biriyle takım kur.

 • Forgotten Dungeon
  Oyna
  Forgotten Dungeon
  1389 defa oynandı

  Bu tehlikeli diyarın bir yerlerinde gizem ve sihirle dolu, unutulmuş bir zindan yer alıyor. Mağarayı bulup sırlarını açığa çıkaracak mısın? Bu çevrimiçi fantazi oyunda, düşman lejyonları ile savaşan bu efsanevi kahramanlara sen de katıl, kesinlikle destansı bir macera olacak.

 • Pogo Postman
  Oyna
  Pogo Postman
  2863 defa oynandı

  Bu postacı programının gerisinde kalıyor ve daha dağıtacak bir sürü önemli mektubu var! Bu hızlı aksiyon oyununda teslimatları zamanında iletmesine yardım eder misin? Neyse ki, yanında, onu yolundan alıkoyacak engellerin ve tehlikelerin üzerinden atlamasına yardım edecek bir zıplama sırığı getirmiş.

 • Viking Way to Valhalla
  Oyna
  Viking Way to Valhalla
  1882 defa oynandı