Ben je ouder of jonger dan 18?

Wij begrijpen dat het belangrijk is dat minderjarigen op een veilige manier gebruik maken van het internet. We beschouwen het ook als onze verantwoordelijkheid om de website kindvriendelijk te maken en inhoud te tonen die bij jouw leeftijdsgroep past. Als je aangeeft dat je nog geen 18 jaar of ouder bent, zal je daarom automatisch geen advertenties te zien krijgen die bedoeld zijn voor een oudere doelgroep.

Jonger dan 18
18 jaar of ouder

Kategoriler

Oyunlar

Hiç sonuç bulunamadı.

Tehlikeli Koşu

Tehlikeli Koşu’da heyecan, korku ve bir sürü kaplanla dolu ormana adımını at! BU zorlu macera oyununda ne kadar ilerleyebileceksin?

Bu korkusuz hazine avcısı aç kaplanlara bulaştı ve şimdi onların akşam yemeği olma tehlikesiyle karşı karşıya. Saklanabilecek bir yer var mı? Bir kaç eski tapınağın, tropik ormanın ve vadilerin içinden koşarken peşindeki kaplanlardan kurtulabilecek mi? Bu soruların cevabını vermek için bu 3D aksiyon oyununda hazine avcısına katılıp onun bir gün daha yaşamasına yardım et!

Yol üstündeki güçlendiricileri toplarken sütunlardan kaçması ve bariyerlerin altından kayması gerekiyor. Bu güçlendiricilerden bazıları O’na bazı hataları düzeltmesi ya da çok ihtiyaç duyacağı hızlanma bonusunu verebilir. Ayrıca etrafta toplanacak ve O’na bir engele çarptığında ikinci bir şans sağlayabilecek tonlarca altın da var.

Ayrıca koşuların arasında hedefler sekmesine giderek kazanımlarına baklamayı ve alışveriş yapmayı da unutma. 14 tane bariyerin altından kayabilecek misin? Peki ya tek bir koşuda en az 12,000 puan toplayabilecek misin?

Tehlikeli Koşu Nasıl Oynanır?

Tehlikeli Koşu’daki temel amacın peşindeki aç kaplan sürüsüne yakalanmamak. Bu heyecanlı koşu oyununda değerli altınları ve güçlendiricileri toplarken önüne çıkan engelleri aş.

Oyun Kontrolleri

Fare

  • SOL TUŞ ile zıpla, yer değiştir ve engelleri aş.

Klavye

  • YUKARI OK ile zıpla.
  • AŞAĞI OK ile kay.
  • SOL OK ile sola geç.
  • SAĞ OK ile sağa geç.

Benzer Oyunlar

Seni heyecandan koltuğunun ucunda tutacak başka harika online oyunları keşfetmeye hazır mısın? İşste sana deneyebileceğin başka oyunlar!

  1. Tomb Runner
  2. Interstellar Run
  3. Shaun the Sheep: Alien Athletics
  4. Lab Escape Online

Tehlikeli Koşu’yu Kim Geliştirdi?

Tehlikeli Koşu, Gameloft tarafından geliştirilmiştir.

Yardıma mı ihtiyacın var? Bu oyun için çözüm yolumuzu izle.