Kız Oyunları

Spa

Sue

Çoğu kızın sevdiği, ancak herkesin oynayabileceği türden oyunlar

Moda ve romantizm dolu dünyaları sever misin? Peki ya yemek pişirme ve makyaj konusunda ne düşünüyorsun? Bu harika aktivitelerle ilgili yüzlerce oyunu ve daha fazlasını burada bulacaksın. Bu oyunlar sadece kızlar için değil. Erkek de olsan, kız da olsan; 8 yaşında da 80 yaşında da olsan; orta okula da gitsen, bir Fortune 500 şirketinde CEO da olsan bu oyunları oynayabilirsin. Bazı insanlar bu oyunlara "kız işi" diyebilir, ancak bu söz şu soruyu da beraberinde getiriyor: Kızlar ne tür oyunlar oynar? İlk akla gelen şeyler kıyafet giydirme veya makyaj yapma oyunları ya da içinde öpüşme olan veya sanal bir mutfakta lezzetli pastalar pişirilen oyunlardır. Mucizevi flört etme olanakları? Hepsini burada bulacaksın!

Bir peri prensesini giydirme yarışması mı arıyorsun? Bizde ondan çok var. Bu kategoride, kendi moda ipuçlarını birbirinden şık kraliyet ailesi üyelerine uygulayabileceğin pek çok oyun bulunuyor. Ayrıca bir sürü bulmaca oyunumuz da var ama daha bitmedi! Herkes gibi, kızların pembe ve şirin olmayan şeyleri de sevdiğini biliyoruz. Bir oyun tasarımcısı olmanın, safariye çıkmanın veya harika bir yarış arabası sürmenin nasıl bir şey olduğunu keşfedebilirsin. Gerçek bir mücadele arıyorsan, kendi restoranını, butiğini, otelini ve hatta çok şirin ineklerin olduğu çiftliğini yönetebileceğin bir yönetim simülasyonunu da deneyebilirsin. Bu koleksiyondaki birbirinden farklı yüzlerce oyunla vücudunu forma sokabilir, hayvanları eğitebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsin.

Ayrıca bayılana kadar alışveriş yapabileceğin, sanal bir saç stilisti olarak yeteneklerini geliştirebileceğin veya bir prensle flört edebileceğin seçenekler de mevcut. Ha bu arada kedicikleri de unutmayalım! Bu kategoride onlara birbirinden şirin kıyafetler giydirebileceğin, banyo yaptırıp tıraş edebileceğin veya muayene için onları veterinere götürebileceğin oyunlar da mevcut. Daha çok köpeklerle ilgileniyorsan burada pek çok köpek oyunu da bulunuyor. Peki kızlar ne tür oyunlar oynar? Herkes gibi bütün oyunları oynar! Burada bir sürü oyunumuz var ve hepsi de eğlenmek için ve oynaması tamamen ücretsiz.