• Ellie: Benimle Hazırlan
  Oyna
  Ellie: Benimle Hazırlan
  1144581 defa oynandı

  Ellie her zaman harika görünüyor. Onun sırrı ne? Kızlar için bu giydirme oyununda bunun cevabını bulabilirsin. Ellie başka bir eğlenceli güne hazırlanırken ona katıl. Makyajını yaparken ve giyeceklerini seçerken sana birçok güzel moda ipucu verir.

 • Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  Oyna
  Prenses: Geleceğe Gönderilmiş
  330522 defa oynandı

  Uzak geçmişten gelen bir prenses isen gelecek oldukça garip bir yer. Bu genç asile 2017'ye ayak uydurmasında yardım eder misin? Bu giydirme oyununda kendi krallığına dönmek için bir yol bulamadan önce görünümünü değiştirmesi gerekecek.

 • Prenses Çekişmesi
  Oyna
  Prenses Çekişmesi
  187416 defa oynandı

  İki prenses de aynı oğlana aşık olur. Amanın! Kızlar için bu çılgın çevrimiçi oyunda hangi prenses, çocuğun kız arkadaşı olacak? Oğlanın kalbini çalmak için prenseslere moda tavsiyeleri ver, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve saç stillerini seç.

 • Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  Oyna
  Uğur Böceği: Gizli Kimlik Açığa Çıktı
  128388 defa oynandı

  Ünlü Fransız süper kahramanları Uğur Böceği ve Kara Kedi sonunda yüz yüze buluşmaya karar verdi. Gizli kimliklerini birbirlerine açıklamaya karar verdiler ama önce Uğur Böceğinin bir bulmaca çözerek bulacakları yeri bulması gerekiyor. Bu çevrimiçi oyunda yanıtları bulmasına ve ne giyeceğine karar vermesine yardım edebilir misin?

 • Eliza'nın Harikalar Diyarındaki Düğünü
  Oyna
  Eliza'nın Harikalar Diyarındaki Düğünü
  74995 defa oynandı

  Eliza düğününü planlıyor ve her şeyin kusursuz olmasını istiyor. Bu nedenle en iyi iki arkadaşı ona yardım etmek için bir "gelin ekibi" oluşturdu. Bu çevrimiçi düğün oyununda onlara yardım edebilirsin. Ekibe katıl ve Eliza'nın gelinlik tasarımı hakkında, nedime elbiseleri seçiminde ve diğer konularda yardımcı ol.

 • Moda Tutkunu Prenses Spotlar Altında
  Oyna
  Moda Tutkunu Prenses Spotlar Altında
  72182 defa oynandı

  Bu prenses, bu özel moda gösterisinde en sevdiği stillerden bazılarını göstermeye hazırlanıyor. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda podyum için kamerayı hazırlamasına yardım edebilir misin? Kalabalığı hayran bırakmak için mükemmel bir makyaja ve bazı muhteşem kıyafetlere ihtiyacı var.

 • Princess Bride Makeup
  Oyna
  Princess Bride Makeup
  64848 defa oynandı
 • Prensesler: Moda Favorileri
  Oyna
  Prensesler: Moda Favorileri
  62695 defa oynandı

  Bu üç prenses modaya bayılıyor ama her birinin tarzı tümüyle eşsiz. Bu nedenle en sevdikleri kıyafetleri sergileyecek bir dergi makalesine yardımcı olmaya karar verdiler. Bir prenses bir erkek fatma, diğeri gerçek bir sosyetik, üçüncüsü ise daha gündelik bir görünümü ve rahat kotları tercih ediyor. Bu çevrimiçi giydirme oyununda fotoğraf çekimi için hazırlanmalarına yardım edebilir misin?

 • Extreme makeover
  Oyna
  Extreme makeover
  62159 defa oynandı

  Why settle for a normal makeover when you can try out one that's a little more extreme? That's the sort of makeover this fashionable girl has chosen in this online game. Can you help her pick a wild new hairstyle, some awesome outfits, and more?

 • Kız Kardeşler: Tatil Heyecanı
  Oyna
  Kız Kardeşler: Tatil Heyecanı
  61948 defa oynandı

  Kızlar için olan bu çevrimiçi giydirme ve tatil oyununda sanki kış hiç bitmeyecek gibi. İşte bu yüzden bu iki kız kardeş karlardan kurtulmak için sevdikleri tatil yerlerinden birine gitmeye karar verdiler, ancak ne giymeliler ve saçlarını nasıl yapmalılar? Karar vermelerine yardımcı olabilirsin.

 • Prensesler: Buz Pateni Partisi
  Oyna
  Prensesler: Buz Pateni Partisi
  58370 defa oynandı

  Eliza bu yıl doğum gününü tüm arkadaşlarını harika bir buz pateni partisine davet ederek kutluyor! Kızlara özel bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda Eliza'nın parti başlamadan sıcak ve rahat kıyafetler seçmesine yardımcı olabilir misin? Dekorasyon konusunda da yardıma ihtiyaçları olabilir.

 • Ellie: Rock Band Trends
  Oyna
  Ellie: Rock Band Trends
  43775 defa oynandı
 • Ellie Boyfriend Thief
  Oyna
  Ellie Boyfriend Thief
  36359 defa oynandı

  Barbie is pranking some of Disney’s most famous princesses. Which one of their boyfriends should she steal? Can Barbie win the heart of Prince Charming? With your help she will in this free game.

 • Prenses: Utangaç Cüretkara Karşı
  Oyna
  Prenses: Utangaç Cüretkara Karşı
  35715 defa oynandı

  Belle bu öğleden sonra üç yeni stil oluşturacak ve tavsiyene ihtiyacı var. Utangaç tarafına hitap eden bir kıyafet ve bir de daha cesur bir kıyafet istiyor. Üçüncü stilde ise ikisini birleştirmek istiyor. Kızlar için olan bu büyüleyici giydirme oyununda ona yardım edebilir misin?

 • Fashionistas: Boho vs Grunge
  Oyna
  Fashionistas: Boho vs Grunge
  34274 defa oynandı
 • Casual Weekend Fashionistas
  Oyna
  Casual Weekend Fashionistas
  34163 defa oynandı
 • Sisters Friendship Test
  Oyna
  Sisters Friendship Test
  32176 defa oynandı
 • Enchanted Forest Hair Salon
  Oyna
  Enchanted Forest Hair Salon
  31296 defa oynandı
 • Yıl Boyu Kokoş: Annie
  Oyna
  Yıl Boyu Kokoş: Annie
  28609 defa oynandı

  Annie yalnızca haftanın ya da ayın belli günleri bir moda delisi değil. O modayı yılın her günü seviyor! Kızlara yönelik bir giydirme oyununda "Modern Mart" ve "Mistik Mayıs" gibi temalarla bir dolu güzel kıyafeti tasarlamasına yardım edebilir misin? En sevdiği görünümleri kutlamak için bir takvim oluştururken en şık ip uçların çok yararlı olabilir!

 • Zirveye Giyin
  Oyna
  Zirveye Giyin
  28425 defa oynandı

  Bu benzersiz, çevrimiçi giydirme oyununda diğer oyuncularla yarışırken havalı ve şık bir karakter yaratabilirsin. Müzik festivalleri ve daha birçok etkinlik için mükemmel stiller tasarlayabilir misin? Aksesuarlar, kıyafetler ve daha bir çok şeyi kullanarak moda yeteneklerini sergileyebilirsin!

 • Peri Prensesler
  Oyna
  Peri Prensesler
  28366 defa oynandı

  Bu peri prenseslerin tümü krallıklarında yeni bir stil arıyor. Gerçi hepsi bu da değil. Ayrıca parlak ve renkli bir kıyafet mi yoksa biraz daha karanlık ve gizemli bir kıyafet mi seçmeleri gerektiğine de karar vermeliler. Bu büyüleyici giydirme oyununda sihirli bir yardımcı da seçebilirsin.

 • Elle's First Date
  Oyna
  Elle's First Date
  27994 defa oynandı
 • Ellie Prom Prep
  Oyna
  Ellie Prom Prep
  25764 defa oynandı
 • Canavar Koleji Kostüm Partisi
  Oyna
  Canavar Koleji Kostüm Partisi
  25184 defa oynandı

  Bu kızlar bu gece ürpertici ve havalı bir parti veriyor. Bu nedenle her biri, muhteşem görünmek için bir kostüm seçecek! Kızlara yönelik bu çevrimiçi giydirme oyununda en sevdikleri canavarlar gibi giyinmiş haldeyken kostüm partisinden keyif almalarına yardım edebilir misin?

 • Yıl Boyu Kokoş: Güzellik
  Oyna
  Yıl Boyu Kokoş: Güzellik
  25085 defa oynandı

  Bu moda tutkunu bütün bir yılı şirin stillerle kutlamasına yardım edecek bir takvim üzerinde çalışıyor. Mükemmel kıyafetleri seçerken yardımına ihtiyacı var. Bu çevrimiçi giydirme ve tasarım oyununda "Keyifli Odak" ve "Mistik Mayıs" gibi havalı temalar oluştururken ona bazı tavsiyelerde bulunabilir misin?

 • Mermaid Princesses
  Oyna
  Mermaid Princesses
  24749 defa oynandı

  Su altının bu asil varlıkları yeni ve süper kıyafetler peşinde. Önce hangi kıyafetleri deneseler acaba?

 • Yıl Boyu Moda Çılgınlığı: İskoç Prenses
  Oyna
  Yıl Boyu Moda Çılgınlığı: İskoç Prenses
  24347 defa oynandı

  Heyecan verici bir moda yarışması için İskoçya'ya gitmeye hazırlan! Bu İskoç prenses, harika stillerle geçecek bütün bir yıl kutlamak için bir takvim hazırlıyor ve tabi ki senin moda ipuçlarına ihtiyacı var. Takvimin her ayı için mükemmel olacak 12 kıyafet ve bunlara uygun makyajları tasarlamasına ve fotoğraflamasına yardım edebilir misin?

 • Eliza'nın Gerçek Aşkı: Jake, Nic'e Karşı
  Oyna
  Eliza'nın Gerçek Aşkı: Jake, Nic'e Karşı
  23572 defa oynandı

  Buz Prensesi Eliza hala parıltılı zırhı içinde onun şövalyesi olacak kişiye karar veremiyor. Eliza'nın, kimin prensesin gerçek aşkı olduğunu ortaya çıkaracak sorularından bazılarına yanıt verirken yakışıklı oğlanların senin yardımına ihtiyacı var.

 • Princesses Double Date
  Oyna
  Princesses Double Date
  23440 defa oynandı
 • Prenseslerin Rüya Bahar Trendleri
  Oyna
  Prenseslerin Rüya Bahar Trendleri
  22010 defa oynandı

  Bu moda tutkunu saraylıların sezonun en havalı trendlerine göz atma vakti geldi. Kızlara yönelik bu giydirme oyununda en son bahar modasını ve diğer giysileri denerken onlara katıl.

 • Ellie & Denizkızı Prenses:Galaksi Modası
  Oyna
  Ellie & Denizkızı Prenses:Galaksi Modası
  21824 defa oynandı

  Ellie ve en iyi arkadaşlarından biri olan sihirli bir prenses tüm moda galaksisini keşfe çıktı! Tamam bu o kadar önemli gözükmeyebilir ama bir sürü fütüristik etek, bluz, makyaj malzemesi ve daha pek çok şey getirdiler. Galaksiler arası birkaç stil yaratmalarına yardım edebilir misin?

 • Kötü Quinn: Dağınıklıktan Şıklığa
  Oyna
  Kötü Quinn: Dağınıklıktan Şıklığa
  21776 defa oynandı

  Quinn erkek arkadaşından ayrıldı. Evet, yine. Çok kötü kalpli olmasına rağmen yine de kalbi kırılmış hissediyor. Bu çevrimiçi oyunda daha iyi hissedip eski kötü günlerine dönmesine yardım edebilir misin? Hızlı bir baştan yaratmanın çok yardımı olurdu.

 • En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  Oyna
  En Yakın Arkadaşlar: Gece Partisi
  21708 defa oynandı

  Birkaç en yakın arkadaş bu akşamı hep birlikte evde geçirmeye karar verir ancak oturup film izlemek pek de onlara göre değildir. Bunun yerine eğlenceli yarışmalar yaparlar, çeşitli makyajlar denerler ve en sevdikleri kıyafetleri giyerler. Bu çevrimiçi kız oyununda sen de onlara katılabilirsin.

 • Sevimli Mod Tahtam
  Oyna
  Sevimli Mod Tahtam
  21303 defa oynandı

  Hiç kendi mod tahtanı tasarlamak istedin mi? Bu çevrimiçi tasarım oyununda sanal bir tane yapabilirsin. Bir mod seç ve tonlarca farklı çıkartma, ilham veren mesaj ve daha pek çok nesne arasında seçim yap!

 • Ellie'nin Moda Rüyası Mağazası
  Oyna
  Ellie'nin Moda Rüyası Mağazası
  20826 defa oynandı

  Ellie her zaman en sevdiği modalara adanmış bir butik açmak istiyordu. Şimdi, kızlara yönelik bu çevrimiçi tasarım oyununda hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Ama her şeyi kendi başına yapamaz. Butik dekoru ve bir sürü müşteri çekecek göz alıcı bir vitrin için seçimlerinde yardımına ihtiyacı var!

 • Aniela and Eliza: Easter Fun
  Oyna
  Aniela and Eliza: Easter Fun
  19597 defa oynandı